1. .
    harbiden benim.
    ama bi sorun neden diye.yeşilli beyfendi sordu yanıtlıyorum.şimdi efenim karga aslında mazbut biridir fekat, hayran kitlesi geniştir.tabi hayran kitlesinin genişlemesi için her türlü yalakalığı yapmaktadır.zaten mesajarın %90 ı şizofren bir kişilik olduğundan kendinden gelmektedir.
    arz ederim.
    1 -2 ... karga
  2. .
    1.ve 2. nin aynı yerde çalışması, çalışılan firma için hayra alamet olmamaktadır.
    1 -3 ... karga
  3. .
    GENE KARGADIR.HAFTA SONU iŞ YAPMAYA GELiP GENE iSTATiSTiKLERi ALTÜST EDERKTEN SÖZLÜKTEKi ARKADAŞLARIMA NE KADDEN ÖNEM VERDiĞiMi iSPATLAMIŞ OLDUM GURURLUYUM...
    -3 ... karga
  4. .
    muhtemelen iş yerlerinin msn kullanmaya izin vermediği uuser'ların ilk 20'ye gireceği, hatta girdiği istatistik dalı. *
    1 ... arjen robben
  5. .
    (bkz: mesaj verilmez alınır)

almasını bilene tabi,o ayrı...
    ... probus
  6. .
    şu anda "bugün en çok mesaj gönderen yazar" olarak kullanıldığını tahmin ettiğim istatistik..zira yeni güne girince hepsi sıfırlandı, ama bugün çarşamba!
    ... atan alir spor
  7. .
    listede ki birçok kişiden daha fazla mesaj gönderdiğim günler olmasına rağmen adımın hiç bir zaman geçmediği liste.
    ... witch
  8. .
    acilen bugün en çok mesaj gönderen yazar şeklinde değiştirilmesini beklediğimiz istatistik..
    ... atan alir spor
  9. .
    (bkz: kim ulan bu)
    ... karga
  10. .
    bunalımda olma göstergeçi de denilebilir dediğim şey.*
    1 ... the kene