bugün

sen bana bunu reklamı verdikten sonra dersen, ben de sana pek inanmam güzel insan.

bakınızı ve yüklem editi; ağır hakaret içeriyormuş, neyse okuyan okudu zaten.
haiti'ye yardım kisvesi altında sözlüğü kapattığını beyan eden admin'in mazareti.10 saniyelik beyin fırtınasıyla bile daha güzel onlarca alternatif yardım kampanyası bulacakken böyle birşey bulduklarına inanmak pek akıl kârı değil.muhakkak yardım da yapılmıştır,yapılacaktır ama ne kadar?buraya emek veren yazarlar olarak bu reklamda elde edilen gelirin ne kadarının haiti'ye gittiğini belgelerle görmek en büyük hakkımız.
belki de gönderilecek bir paradır bu para, ama reklam tepki almadığı taktirde de mağdur haitilileri hatırlayacak mıydın ey sözlük kurucusu?
(bkz: haberimiz olsa iyiydi)
(bkz: haiti için elele)
(bkz: yersen)
belge istiyoruz.
muhteşem bir manevra ama hayvan terli yemez denilen kampanya.
(bkz: seni dün araba pazarında görmüşler muharrem)
(bkz: http://www.lafmacun.org/entry/1874362)
(bkz: hassiktir diyorum hassiktir)
(bkz: sıradaki reklam haitililer için geliyor)
(bkz: belgen varmı kardeşim belgen)
elde edilen gelir haiti'de evini kaybetmiş zengin bir depremzede'nin 2010 model porsche arabasını almak için kullanılacaktır.
para tatlı gelir. aynı reklam bir daha yapılacak, acaba bu sefer nerede deprem olmuş olacak?
çok pis çuvalladın zall. çok pis...
reklamın iyisi kötüsü olmaz tezinden hareketle habersiz yapılan ve çok kötü bir iz bırakarak tortulu bir reklam oldu. ama işte iyi de bir reklam oldu. tahitiye gidiyorsa bence doğru ve yerinde bir reklam. öyle değil mi zall ım yar.
(bkz: o makbuz yayınlanacak)
(bkz: Yalanını sikeyim).
(bkz: su şarkıyı sevip de kavuşamayanlar için söylüyorum)
(#7093245)
(bkz: bir deprem mağduru olarak zall)
(bkz: entrymin bütün artı oylarını haiti ye bağışlıyorum)
(bkz: belki ben bağışlamak istemiyorum)
(bkz: sordunuz mu kardeşim)
(bkz: ama ben istiyorum tabi)
(bkz: benden ne alabilirseniz alın bağışlayın)
entry, başlık, nick ne olursa artık.
(bkz: zall ın haiti ye yardımını çok gören sözlük yazarı)
güncel Önemli Başlıklar