bugün

boku burçlara atmaktır.
her zamanki geyik muhabbetleridir.
KOÇ: Kendinden başkalarını düşünürsen tabiki de mutlu olamazsın herkes bencil olmuş sen hala milleti düşünüyorsun azcık bencil ol.

BOĞA: Doğruluğuna güvendiğin şeyden asla vazgeçmiyorsun kimseye kolay kolay yanlış yapmazsın örnek alınacak birisin

iKiZLER: Nerde nasıl davranmasını gerektiğini bilen aklı başında birisin sürekli pozitifsin senin yanında sıkılmak mümkün değil.

YENGEÇ: Bu soğuk havalar senide iyice miskin yaptı sıcak yatağından kalkasın hiç gelmiyor tam bir garfield oldun çıktın başıma.

ASLAN: Sevmediğin birine hayatı zindan edecek kadar şeytan olabiliyorken sevdiğine tam bir meleksin nasıl birisin sen ya?

BAŞAK: Kalbin çok temiz herkesi kendin gibi sandığından çok kolay güveniyorsun ama millet çok çakal senin gibi tatlı biri değiller.

TERAZi: Kimse üzülmesin herkes mutlu olsun diye koşturuyorsun eee sonra sen üzülüyorun ben anlamadım ki bu nasıl iş arkadaş.

AKREP: Dost sandığın çoğu kişinin aslında ne mal olduğunu anladın sen üzülmüceksin tabiki çünkü onlar seni kaybetti.

YAY: Kafana çok takıyorsun ya işte o zaman sana sövesim geliyor takma artık şu saçma sapan şeyleri sen cool birisin unutma.

OĞLAK: Neşeli ve sıcakkanlı tavırlarının hastasıyım böyle olduğundan insanlar sana hayran kalıyor hep böyle gül sakın üzülme.

KOVA: Ben anlamıyorum sen neden üzülüyorsun ki aman çok da tırt deyip geç sen üzüleceğine o üzülsün aklını kullan aklını.

BALIK: Kalbinle değil aklınla hareket et ani kararlar verme çevrende seni çekemeyen hata yapmanı bekleyen bi dünya gerizekalı var.

Buyrun yeni çıktı , çıtır çıtır okuyun.
Not : alıntıdır.
aşk gecesi olduğundandır. ya ayrılık ya da birleşme hali vardır. aşık olanlara mutluluklar, ayrılanlara bol şanslar efendim.
sadece burç olsa iyi, yükseleni de katıyorlar. gel de çık işin içinden...
ay burcunun da unutulmaması gereken takılma.