bugün

son depremlere bakılacak olursa Ege Denizinden gelen deprem dalgası sonucunda oluşan korku. alınan bilgilere göre Çanakkale de insanlar sokaklara dökülmüş. neyse ki öldürmeyen Allah öldürmüyor.
Sosyal medyada çıkan bir dedikodu sabah 9a kadar deprem olacakmış.
Olacak ile öleceğe çare yok ama bu tür dedikodulara inanmayın. Evet.
gidip geceyi dışarıda geçirmeye gerek yok ama siz yine de değerli eşyalarınızı ve bir kaç şişe suyu başucunuza koyun. bir şey kaybettirmez. çünkü çok kötü salladı. çanakkaleden bildiriyorum. uyuyabilir miyim bilmiyorum.
8 şiddetinde deprem demiş adamlar. 8 şiddetinde deprem, bugün olanın 36BiN katı kadar şiddetli. 17 Ağustos depreminin 30 katı kadar. paniğe gerek yok..
şeyimde olmayan depremdir. 11 ağustos depremi de şeyimde olmamıştı. en fazla ölürüz boşver.
bir şey olmaz arkadaşlar. ben bekliyorum, yatın uyuyun.
Korku enerjisini beslemek için bu tür yemler atıyorlar. Yeme yakalanmayın. Korkuyu beslemeyin. Yaradana güvenip huzurla yatın. Kollektif korku enerjisini kullanarak karanlık güce katkı sağlamayın. Korku müthiş bir güçtür. Ve bunu kullanan güç de karanlık güçtür. Gücünüzü karanlığa vermeyin.
izmitliyim. 17 ağustos sonrası deprem ile ilgili düşüncem şu. Her şey olacağına varıyor. Bence her anınız son anınız gibi düşünüp öyle yaşamak lazım. Birine küfür edecek kadar kızdığımda kendime şunu soruyorum. O kişiye söylediğim en son cümle bu olsa ne hissederdim.
Olmayacak bence . Korkutmayın insanları .
Kimse ölmeyecekse olsun çok zevkli oluyor.
Yatın uyuyun. Hiçbir şey olmaz.
güncel Önemli Başlıklar