1. 1.
  sazanlık yapıp anlayıp dinlemeden atladığım olaydır.bişey gördün sor soruştur demi kız manyak çıktı adam ise saf kalpli birisi.ayıkla şimdi pirincin taşını rsmen pişmanım sözlük.sonradan öğrendimki adamın hayatı mahfolmuş bunalıma girmiş işten atılmış.zaten fakir bi insanmış temizlik görevlisiymiş ekmeğinden ettik adamı elbirliği ile.keşke para pulla kalsa adamın resmen onuruyla oynandı.aynı şeyin kendi başıma geldiğini düşünüyorumda allah korusun dayanamazdım heralde.şımarık bir kız çocuğu sırf hit toplayabilmek için bir insanın belki bir ailenin hayatını karartmıştır.inşallah dayı şikayetçi olurda işin aslı ortaya çıkıp toplum önünde aklar.özür diliyorum yaptığım sazanlık için kendi adıma.

  https://video.uludagsozluk.com/v/bu-görmüş-olduğunuz-pezevenk-beni-elliyor-93042/  zorunlu edit : incir reçelinde diyordu ya kız beş kuruş bile vermeden savurduğumuz yargımız.anlayıp dinlemeden olayın kurmaca olabileceğini düşünmeden herifin tipine bakıp hemende taciz deyiverdik.burdan videodaki dayıya sesleniyorum kusura bakma dayı seni dinlemeden peşin hüküm verdik.ben ne olaylar biliyorum şu ülkede sırf babası sevdiği adama vermedi diye babasını tecavüzle suçlayan iftiracılar dahil.kızın olayını (#21316717) bu entryde görünce fikrim değişti.hani bu olay bir kevaşenin şımarıklığıda olabilirmiş.olayları tam bilmeden ön yargıyla yaklaştığım için şuan resmen utandım.ayrıca bu ülkede her kadın tecavüz taciz potansiyeli taşıyabileceği gibi her erkekte potansiyel bir iftira kurbanıdır.çünkü hukuk sistemimiz zayıf kızın biri bu beni taciz etti dese resmen haklılığını ispat etmek zorundasın.ayrıca linçten kurtulursa tabi.bi orospu hayatını bitirebilir.bu kadar kolay olmamalı ya.
  2 -1 ... kamuspotu
 2. 2.
  Olayın baş rolündeki kızı ciddi sıkıntıya sokacak videodur. Gerçekten mağdur olmuştur ona bir lafım yok ama hukuk delile bakar. Videoda kızın taciz edildiğine dair bir görüntü yok. Eğer o dayı bu kız bana iftira attı ve beni ifşa etti diye dava açarsa pırıl kızımızın donuna kadar alabilir.
  Bir insanı lekelmek bu kadar kolay olmamalı olayın takipçisi olacağım eğer araç içi kamera görüntüleri bu kızın taciz edildiğini kanıtlamazsa kendi avukatlarımı bu dayıya tahsis edeceğim.
  Şimdi burada kız her türlü haklıdır diyen tipler yarın bir gün toplu taşıma aracında tipinize gıcık olan ya da popüler olmak isteyen bir Kezban sizi kameraya kaydedip bu pezevenk beni elliyor derse görürüm ben sizi.
  3 -1 ... en asil duygularin insani
 3. 3.
  Bir haykiristir, bir cigliktir duyabilene. Milletin namusuna goz diken boyle pezevenkleri hadim edeceksin bak bakalim oluyor mu bi daha boyle seyler.
  -2 ... yasim cocuk