bugün

Olunabilir, gönül bu, sual edilmez.

Lakin cüce müce değil de, beyinsiz olup, başkalarıyla eğlenirken, gülünç orgazmlar yaşayan insanlardan uzak durmak lazım.
" cüce rollerinin sivrildiği dönemlerde o zamanın ünlü cücelerinden biriyle posta gazetesinden bir arkadaş bir röportaj yapmıştı. büyük ihtimalle sayfa doldurmak için yapılan röportajı hayatım boyunca unutamayacağım galiba. ne zaman böyle nir başlık açılsa o gelir aklıma. 

cüce dostumuz aynı zamanda eski bir tiyatro sanatçısıdır ve o zaman için sürekli turne yapmaktadır. röportajı yapan arkadaş işgüzarlık olsun diye keşke yapmasaydım dediğiniz bir şey oldu mu diye sorar bi yerinde ve dananın kuyruğu o anda kopmaya başlar.

rusya’da yine tiyatro sahneledikleri bir vakit rus bir kadın arkadaşla tanışır bu cüce abimiz. sarı saçlı uzun boylu çok güzel bir kadın. konuşmaya başlarlar, abi çok etkilenir kadından. bir vakit geçtikten sonra açar duygularını, kadın kabul eder. cüceymiş, bilmem neymiş diye düşünmez, kadın burda benle kal evlenelim der,evlenirler. çok güzel 2 senenin ardından cüce abimize vatan hasreti ağır basar ve kadını da ikna ederek dönerler. 

“iki sene harikaydı. kimse beni dış görünüşümle yargılamadı. böyle güzel bir kadının yanında bu cüce mi olur” demedi diyor abi. 

ülkeye dönerler, geldiklerinin 3. haftasında kavga ederler, komşuları, cüce abi tiyatroya gidince kadının evine gelip; sen bu cücede ne buldun, çok güzel kadınsın, elini sallasan ellisi, istesen çok daha iyi yaşarsın diye diye zehirlemişler kadını. 3 ay sonra ayrılmışlar. şimdi çok mutsuzum keşke hiç türkiyeye dönmeseydim diyor sözlerini bitirirken cüce abimiz.

sizin ben ta götünüzü sikeyim. hayatı sadece instagram, twitter ve facebook denen lağım çukurlarında yaşayan suratlarınızı da sikeyim. orospu çocukları. 

karaktersiz ve beş para etmezsiniz. içiniz kötü içiniz fesat içinizden irin akıyor. 1.60 yanındaki adamın yanında 1.90 kadın olur muymuş, hoş muymuş. olmaz orospu çoçuğu. senin yüzünden olmaz. 

insanları bi rahat bırakın. her boku da bilmeyiverin. bırakın da bi özgürce yaşasın millet. instagram denen lağım çukurundan bi kafanızı kaldırın bi noluyor dünyada bakın. sentetik güzellik algısı beyninizi oydu. bomboş insanlar oldunuz. 

azıcık kitap okuyun. iki satır bir şeyler karalayın. ama bunu twitter ya da facebook denen embesil yuvasından sadece eski sevgilinize sallamak için değil kendinizi geliştirmek için yapın. 

allah aşkına artık biraz büyüyün ya. nolur amına koyim. yaşamak hür ve kardeşçesine diye yazıp, altına da necip fazıl yazan embesiller gördü bu gözler. 

bu amına koduğumun yazısını da beğenmeyin. ruhunuzu geliştirin, insanlara kibirli kibirli bakmayın, biraz naif olun. 

o ananıza babanıza da sesinizi yükseltmeyin, çok ararsınız."

Ekşiden alıntıdır.
(bkz: Elif şafak) (bkz: mahrem)
Hayırlısı olsun ne diyelim. Allah bir yastıkta kocatsın.