1. 1.
  sözü tam yazarsak, "bu fakir bu görevde olduğu sürece, o teröristi alamazsınız."

  evet bu sözdeki fakir kimdir, ne iş yapar merak konusu. zira parmakların işaret ettiği şahıs pek de fakir gibi durmuyor.

  https://www.youtube.com/w...eCPw&feature=youtu.be+
  3 ... borulce
 2. 2.
  Go to Silivri hahahaha
  ... kedipipimi7
 3. 3.
  buradaki fakir deyimi yoksul anlamında kullanılmamıştır. Hint fakiri kavramına atıf yapılmıştır. Kime hint fakiri denir?

  Dünya nimetleriyle, maddiyatla ilgileri yoktur. Ruhsal güçleriyle baş başa kalırlar. Doğuştan özel yeteneklere sahiptirler. Bilimadamlarının da artık kabul ettiği gibi, ruhsal gücü kuvvetli ve özel yetenekleri olan insanlardır. Bir Hint fakiri, akla uygun gibi görülmese de, uzaktan bir cismi hareket ettirebilir, hastalıkları iyileştirebilir, tabutla gömülerek günlerce toprak altında yaşayabilir. Ayrıca bu mucizeleri göstermek için belli bir yaşa gelmek de şart değildir. Çünkü çok küçük yaşta bile mucize yaratan Hint fakirleri vardır.
  1 ... monk of monkmountain
 4. 4.
  1000 odalı sarayı olan fakirdir efendim. Taşoren liderdir fakirdir.
  2 ... kurtcebe noyan
 5. 5.
  fakir olmadığına göre alabilirler.
  ... hastavilla
 6. 6.
  millet ile dalga geçen fakirdir. ulan adam kendine fakir demek yerine çıkıp yüzüme karşı küfretse daha az zoruma giderdi.
  ... this
 7. 7.
  Fak fakir manasına gelen fakir deki fakir.
  ... kurtcebe noyan
 8. 8.
  Rahip gittiğine göre zengin olmuştur.
  ... kim oldugumu biliyor musun
 9. 9.
  fakir değildir. o yüzden zaten bu fakir dedi. rahip salındı gitti böyle olacağını kendileri de biliyordu. o yüzden fakir ibaresini kullandı adam. şimdi sorsan "ne oldu başgan hani salınmayacaktı" diye "ee fakir dedik biz fakir değiliz ki mehehe" cevabını verecektir.
  7 -1 ... mel mel bakan gibson
 10. 10.
  hayalimdeki fakirliktir.
  ... bob lee swagger