1. 1.
  erkek gerçek anlamda ne istediğini doğru düzgün bir şekilde ifade edemedi ise o kadın ne yapsındır diye düşündüren durum sonrasında söylecenek söz.
  ... lavinya_
 2. 2.
  türk kızlarının klişe düşüncesi. hep kendi taraflarından baktıkları için ilişkide düşünecek başka şeylerde olduğunu bilmezler.
  ... numb
 3. 3.
  (bkz: ne yapacağınız belli)
  ... angelripper
 4. 4.
  bu sabah sahura kalkmadı diye kocasını haşlayan kadının, nöbetçi mahkemedeki ifadesi. **
  ... karga
 5. 5.
  -bu erkeklere ne yapsan yaranılmaz.
  -ne yaptın allasen?
  -ee şey şimdi. bidakka ya sorunca aklıma gelmedi...
  -1 ... thedewil
 6. 6.
  yaranılır efendim..yaranılır da kadınlar yaranmayı bilmiyor.. bunu da mı biz söyleyelim. söyleyelim hadi..

  çok fazla birşey istemiyoruz hanımlardan.. klişe olabilir ama sadece biraz güleryüz, daha az takıntı, annelik taslamamak(ki çou hanım annelik yapmayı yaranma sebebi olarak görür), e bir de vermem, elletmem gibi takıntılarınız olmazsa çok güzel yaranırsınız... buyrun yaranın..
  ... fakeplastictrees
 7. 7.
  seversiniz , sayarsınız , ilgi gösterirsiniz, sadık kalırsınız, fikirlerine sahip cıkar kabullenirsiniz,hayattaki durusunuzu ona göre tayin edersiniz ama o gider aldatırsa eh işte ozaman bu cümleyi kurarsınız. * *
  -1 ... şenlik
 8. 8.
  yaranılmamasının en büyük sebebi,erkek ve kadının ayrı özelliklere sahip olarak yaratılmasıdır.bir erkek ne kadar çabalarsa çabalasın bir kadın kadar düşünceli, duygusal ve en önemlisi de ince düşünceli olamaz.ve erkekeler sessiz düşünmeyi severken kadınlar konuşarak düşünürler buda en büyük anlaşmazlıklara yol açan sebeplerden biridir.
  -1 ... seytanprenses