bugün

Net bir bilgidir. 151 olmadan sözlüğü bırakırım. Hodri meydan. Sizin gücünüz bana yetmez. Evet.
Sözlükte bir günde tüm başlıklara gelen toplam eksi ve artı oy gene 150 etmez. Yani güç yetmediğinden değil sözlükte o kadar rant olmadığından dolayı. Ve sende bunu bildiğin için gücünüz yetmez ayaklarına yatma. Yoksa sen kimsin çükünden asarım seni.
bir iddia. eski sözlük yok artık. pasifleşti sözlük. en fazla alacağın 30 eksidir.
an itibariyle nabız -16 eks olmaya az kaldı.

edit: -111 olmuş. byebye happiness
Askere gidecekken sözlükten gitme challenge yapan kıral.

Köfteler eksi oy vermeye korkuyor tavuklar.
oytunu bir bok sanirdik.

faceden herkese "son durumu beģen" diye mesaj atan liselilere donmus.
Vay be koskoca oytunkaran ne hallere düşmüş, zamanında kuyruk yagi ve kukla ile beraber sözlüğün lokomotifiydiler yeminlen buralarda olduğunu bile farketmemiştim.

Bir ohnezucker ne bileyim bir ups boobs kadar değerin kalmamış.
(bkz: iyi bilirdik)
(bkz: geldi yine tipini siktiğimin)

Olm meme açsan daha çok göz önünde olabilirsin, bide onu dene bence.
Son 49 olacak...
An itibariyle 100 eksi oyu geçmiş iddia. Kalan 50 eksi oyla sözlük tarihinde bir dönüm noktası yaşanacak ve bir devrin kapanışını izleyeceğiz. Tabii oytunkaran sayenizde büyük türkçe sözlük kullanmayı bıraktım artık tdk’nin sitesini kullanıyorum hehe diye bir açıklama yapmazsa.
150. Eksiyi kimin atacağını merak ettiğim başlık.
oytunkaran bağımlı bu sözlüğe. Değil 150 1500 eksi oy alsa onda gidecek yürek yok.

Boş işler.
az kalmış akşamı bulmaz yolcu abbas.
Dağa önce 3 kere dağa yaptığı eylemdir..

Bırakmasın zaten..

Uludağ sözlül bitmiş..
Uzatmaları oynuyor..
2019 yılında hala böyle bir entryle karşılaştığıma mı yanayım yoksa bunu eksileyenlere mi yanayım bilemedim.

Arkadaşlar diyecek bir şey bulamıyorum bu kadarı beni bile aşar.
(#41899167) son 19...
Eksi karma kasmak için yapılan şebekliklerden biridir. Kanmayın bu evet manyağına daha önceden de yaptı gitmedi.
Oytun normalde açık artı vermiştim ama baktım 144 olmuş. Sırf ne olacağını merak ettiğim için eksiye çevirdim helal et. Hayırlı olsun.
154 oldu hadi sg. Evet.
eğer azıcık namusun, şerefin ve hasiyetin var ise sözlüğü bırakırsın. ama sanmıyorum namus, şeref, haysiyet bakkalda satılan bir şey değil onlar da sen yok. boşuna beklemeyin.
biri de oytun'u bir bok sanırdık yazmış. bir bok sanırken hangi harikulade eserini referans aldın da şimdi hayal kırıklığı yaşıyorsun acaba?

komiksiniz, kızamıyorum da.
sözlük adına ilginç bir iddiadır. yapamazsınız dedim ama yaptınız helal olsun. beklemiyordum bu sözlüğün en iyi yazarı olarak şaşırdım ama diyorum ya tebrik ederim. bunu hak ettiniz başarınızla övünün.

görsel

alın sözlüğü bırakıyorum. bu başarıyı istediğiniz kadar kutlayın. bu başarı sizin alkışlıyorum sizleri. evet.
ben demiştim, namus, şeref, haysiyet bakkalda satılmıyor. bunlar önemli şeyler ve bu yazarda bunların hiç biri yok. neyse siktirin edin.
(bkz: bisiktrol)