1. 1.
    kılıçdaroğlu açıklaması.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Adalet Bakanlığı’nda incelemede bulunan heyetin raporuna ilişkin konuştu: Amerika'nın Gülen'i bize iade etmesi lazım.

Kanal D'de canlı yayınlanan seçim özel programına konuk olan CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu'na, Fetullah Gülen'in iadesine ilişkin belgeleri incelemek üzere Adalet Bakanlığı'na giden CHP'li heyetin elde ettiği bilgilere yönelik görüşü soruldu.

Dosyalara bakmadığını ve kendisine 3 sayfalık bir rapor geldiğini söyleyen Kılıçdaroğlu, "Aynı rapor Sayın Muharrem ince'ye de verildi. Orada bazı usul eksiklikleri var ama bunlar çok hayati usul eksiklikleri değil. Bu dosyalara göre Amerika'nın Gülen'i bize iade etmesi lazım. Amerika'nın ısrarla somut belge istediği ifade edildi. Ben de onu söylüyorum." dedi.

https://www.ntv.com.tr/tu...im,Hhzx7jR_kE6AL_5jJcpQVw
    1 -2 ... daikokuten
  2. 2.
    (bkz: amerikalilar beni aradı)
    2 ... bearshare
  3. 3.
    Kemal bey ne yapıyorsunuz?
    ... frekans
  4. 4.
    Kılıçdaroğlu ince yi bitirmeyi kafaya koymuş arkadaşlar.
    ... bearshare
  5. 5.
    ince'yi, kendileri istemiyor ki ülkenin başında görmeyi. yoksa ince'nin fetö çıkışından sonra böyle açıklama yapmak ancak akıl tutulması olur. ya ince'nin açıklamalarından kılıçdaroğlu'nun haberi yok ya da kendisi de ince'nin karizmayı daha da çizmenin peşinde.
    2 -1 ... hodri meydan 89
  6. 6.
    ''Dosyalara bakmadığını ve kendisine 3 sayfalık bir rapor geldiğini söyleyen Kılıçdaroğlu''

dosyalara bakmadıysan ne konuşuyorsun denmesi gerekilen isim. iyi ki bu adam başkan adaylığına çıkmadı yoksa ömür boyu oy kullanmazdım bu ülkede.
    -2 ... keyf kahyasi
  7. 7.
    kemal çarşı karışık zaten.

sen şurda bir dur. ayak altında dolaşma.
    ... lazkartal
  8. 8.
    muharrem incew'nin bu konuda beyanı var mı, bilmiyorum.
    ama sürekli üşenmeden yazıyorum.
    baykal bir ,kılıçdaroğlu iki...(tabi bunları destekleyen sermaye ,çıkar çevreleri ve ekipleri )

köpek gibi pişmanlar ,
    kafalarını duvara vuruyorlar ne yaptık da bu ince'yi aday gösterdik diye.

geceleri dört dönüyorlar.

özel olarak anlaşılsın diye yazayım;
    birde barış yarkadaş'ı vekil adayı yapmayıp mehmet bekaroğlu yobazını şeriatçısını ,gericisini vekil adayı yapmak.

şimdide bu rezil bir açıklama , sana düştü.
    kemal kılıçdaroğlu denilen soros kölesi elinden gelse bir kaşık suda boğar ince'yi.

yazıklar olsun.

oyum ince'ye , o kadar...
    ... baris hemen simdi