bugün

(bkz: dizilerimizde domuz mamülü kullanılmamıştır)
dizide hicbir oyuncunun gotten sikilmedigi anlamina gelen cumle. e cok guzel tabii ki.

arti oylar uzerine gelen edit: kisa bir zaman zarfi icinde beklenenden fazla arti oy aldi bu entry ve bunun sebebini dusunurken buluverdim kendimi, sordum yalnizligima, acaba got ve sikmek geciyor, ondan midir bu artilar? yoksa nedir? sonucta gotten sikmenin islam kurallarina aykiri oldugunu cumle alem biliyor, bir espri felan da yapmadim ki. neyse lan cok editleyesim var benim, formati da kavramistim sonra biraktim, formati cok sıkı tutmamak lazim sonucta, arada dolastirmak lazim, atsin ifrazatini saga sola.
kimse muayyen gününde de değilmi$, öyle de bir anlamı var.
(bkz: 69 u 33 yaptık)
oyuncularımız arasında imam nikahı kıyılmıştır cümlesinin de söylenerek insanların içini rahatlacak ibaredir. *
nasıl kolayınıza geliyorsa öyle yapılır. islam kolaylık dinidir, çok şekerdir.
Kadınla adam arasında on metre varken kamera duvarlara, tavanlara pan yapar, ertesi gün de çiftimizi kucaklarında çocukla otururken görürüz. O anda kamera çatıya zoom eder, bir leyleğin kanat çırparak uzaklaştığını fark ederiz.
bu dizide islami hükümlere göre cima edilmiştir.
Dizidekiler gerçekten evli olmadıklarına göre islamla alakaları yok. Çok istiyorsak 5.boyut var.