bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. ?.
    bütün erkeklerin adi, şerefsiz olduğunu ima eden kız cümlesidir.

Ha tamam yozlaşmıi kültür, piçliği bi bok sanan tipler falan... Sadece erkekler deil, kızlı erkekli hem de. ama buada suçun daha büyük kısmı kızlarda efendim, kim ne derse desin.

Kızların serseri, züppe, tiki dümbüklere daha çok ilgi duyduğu aşikar. En azından büyük kısmı. "cıx" görünme meraklısı erkeklerle, kendini topluma "popüler" olarak tanıtma merakındaki kızlarımızın yaşadığı ilişkiler elbette uzun sürmüyor pek. Nihayetinde arada genelde bağ yok. Ya "çıktığım biri olmazsa bana lol derler." mantığındadır ya da tamamen libidosunu tatmin etmek amacıyla bir birliktelik içersindedir. ha tabi arada birbirini seven tikiler, özentiler, emolar vs. varsa bilemiyorum.

Neyse, bu ilişkilerin bir aldatmadır, sadakatsizliktir ya da her neyse, adice biteceği belli zaten. nihayetinde bazı bünyeler için aldatmak, sadakatsizlik bile ayrı bir popülerlik derecesi. Özentilerimiz her ne kadar amerikancıklara özeniyor olsa da toplum baskısı hala onlar için de geçerli bir miktar. Bu nedenle bu aldatmalarda ilk adımı erkek atar... sonra çıkar kızımız "bu devirde sadık erkek bulmak imkansız." der. Eminim daha önce önüne sadık erkekler de çıktı. gözlükleri vardı, serseri gibi giyinmiyordu, türkçesi sizin gibi s.kik değildi, converse takıntısı yoktu... Sen gittin arabası olan, zengin, züppe birini tercih ettin. iki gün sonra kıçına tekmeyi yiyince istersen götünü yırt "bu devirde sadık erkek yok" diye. Var da sen bulmayı bilmiyorsun be güzelim. converse larını ona buna anlarmak yerine iki dakika kafanı kaldır da insanları tanı...
    3 -1 ... materyalist imam
  2. ?.
    (bkz: kızlar zorla veriyor efendim durduramıyoruz)
    yersen.

gerçeği için:
    (bkz: namusuna sahip çıkamayan aciz erkekler)

ay erkekte namus mu var ayol, olsaydı işareti olurdu değil mi? ahah. sağına soluna bir bak bakalım. belki görürsün kaydeden birilerini.
    4 -1 ... forever young
  3. ?.
    yanlış bir hayat felsefesine sahip olan kızlar grubudur. sadık erkekten ziyadae sadık insan bulmak zorlaşmıştır artık bu dünyada.
    eğer bu önerme doğru ise bu devirde sadık kız yok diyen erkekler de haklıdır.
    ... sexitus
  4. ?.
    (bkz: ağzı torba değil ki büzesin)
    -1 ... maximus
  5. ?.
    kendi başarısızlıklarını başkaları üzerinden aklamaya çalışan kızlardır.
    1 -2 ... kafasiguzelsanatlarfakultesi
  6. ?.
    henuz zati alimin kurbiyetiyle serefyab olmamis/olamamis kizdir. oh bebek, kizdir.
    1 ... ziril mileves
  7. ?.
    sonuna kadar haklı olan kızdır. kimse salon erkeği rolüne soyunmasın sakın.
    2 -2 ... thaliia
  8. ?.
    elindeki erkeğe sahip olamayan hatun kişilerdir.
    hatta bunlar ellerindeki erkeği en yakın kız arkadaşlarına kaptırmışlardır o yüzden çirkefe yatmaktadırlar efenim. *
    1 -1 ... gunseki
  9. ?.
    (bkz: hic bizimkini yediniz mi) *
    2 -3 ... silik hayta
  10. ?.
    devamlı sevişme halinde olmak isteyen kızlardır. arkadaş buda pipi da bunu bu kadar hırpalamaya ne gerek var. az ipimi üstüme at da bacaklarım açılsın, nefes alayım. vallaha billaha bakmayacağım başka kızlara ya. az güneş göreyim müsade buyur. ama haklılar efendim, benim gibileri az kaldı. sadakat karaborsaya düşmüş neyleyim.
    1 ... alakasiz