bugün

Hiç te ezik değilim. Sadece iş amaçlı bir hesabım var. Kendimle ilgili hiç bir bilgi ve resim burada.
Hiç te ezik değilim. Sadece iş amaçlı bir hesabım var. Kendimle ilgili hiç bir bilgi ve resim burada.
Paylaşım yapmayabilirsin.

Arkadaşlarınla takipleşmeyebilirsin.

Hesap adına da olmasa olur.

Fakat o kadar güzel takip edilesi sayfalar var ki instagram kullanmamak şuan kültürel bir eksiklik sayılabilir.
Ben.
Bana ezik diyenlerin, yanıma randevu alarak gekdiklerini kibarca hatırlatırım.Doktor değilim.

Kendinizi çok ama çok bu dünyalara kaptırmayın delikanlılar *
Fakir olduğu için hava atacak şeyleri olmayabilir veyahut hava atmayı sevmiyordur.
acınası bir tiptir. evet.
instagram'ın caiz olup olmadığı su götürür.
bende kullanmıyorum ama marjinal falan da değilim. mağara adamı da değilim. senin nerde ne yediğinden, ne içtiğinden saçma sapan storylerinden bana ne? kim nerede ne yapıyor ilgimi çekmiyor. saçma sapan reelsleriniz de ilgimi çekmiyor. kullanan kullansın, kullanmayan kullanmasın. sen kimsin ki birilerini mağara adamı olmakla itham ediyorsun. sen kullan başın göğe ersin.
onu kullanacak kadar asosyal değiliz şükür.
Görselliğe fazla önem vermeyen, fotoğraflara bakmayı, gerekliden ziyade gereksiz paylaşımları zaman kaybı gören ve daha çok okumaya değer veren kişi profilidir.
fesbuk denen 50 yaş üstü çöplükte takılan tiptir.
Tercih meselesidir. Ben işime yaradığı için kullanıyorum şahsen.
Ya ben bu kullanmama işini 1-2 ay kadar denedim ama başarılı olamadım nedense. O instagram reels dediğiniz şey çok tehlikeli bir çukur. Akşamları 10 dakika bakayım diyorum 2 saati yiyorum neredeyse. Büyük zaman kaybı. Önemli ölçüde azalttım ancak yine de canım istiyor bilemiyorum.
instegrama girmeyen kalmadı,kullanmıyorum diyeninde fake hesabı vardır.
güncel Önemli Başlıklar