1. 97.
    Ezik değildir.
    4 ... gethere
  2. 98.
    Instagram hesabım var. Fakat fazla aktif kullanmıyorum. Fazla fotoğraf atmayı sevmiyorum. Kendini çekip çekip atmak biraz egoistlik gibi geliyor bana öyle biri değilim. Birisi anı için fotoğraf çekiyorsa o fotoğraf kendisinde kalmalı.
    ... sinaypir
  3. 99.
    (bkz: instagram kullanmayan ulu kullanıcısıdır)
    2 ... kunluurabiye
  4. 100.
    bana benziyordur.
    ... bir garip yobaz
  5. 101.
    dünyadaki herkes instagram kullanıp bir kişi kullanmasa bile, bunu neden kullanmak gerektiğine ilişkin açıklama yapmak zorunda olan instagram kullanan kişilerdir. muhtemelen kendinizin bile hatırlamadığı bir zamanda gaza gelip, özenerek, koyun gibi güdülenmeyle açıyorsunuz hesabı sonra müptelası oluyorsunuz. sonra instagram kullanmayan ezik oluyor, neden kullanmadığını açıklamak durumunda kalıyor. ulan asıl sen neden kullanıyorsun?!
    2 ... ne yapsak bos
  6. 102.
    ihtiyaç duymayan tiptir.

instagram, insanların kendilerini pazarladığı, karı kız, erkek, ibne düşürmek için türlü maymunluklar yaptığı mecradır. peki benim karı düşürmek için instagram'a ihtiyacım var mı?

kaslı vücut, simetrik yüz, coupe mercedes, lüks rezidans her türlü item zaten var, yolda yürürken bile dikkat çekiyorum. niye soytarılık yapıp kendimi rezil edeyim? işin komik tarafı benim arabayla ben hariç herkes instagram'a foto attı. ben kendi malımı sergilemeye utanırken, instagram beyinliler başkasının malıyla hava atmaktan zerre utanmıyor. burada yazdığıma bakmayın, burası anonim ortam. ne siz beni tanıyorsunuz, ne de ben sizi. hiçbiriniz de sikimde değilsiniz.

kadınların instagram kullanması normal, sonuç olarak kadının olayı bir şekilde kendini güçlü erkeğe pazarlamak. ben ve zengin arkadaş çevrem için instagram bir nevi dijital kerhane gibi. fake hesabımızla girer karıyı seçeriz, sonra parası neyse bağlar siker geçeriz. o salyalarınızı akıtarak takip ettiğiniz instagram güllerinin attığı havuz başı fotoğrafları vurdurdukları zenginlerin villalarından, rezidanslarındandır. genelde erkek vurduktan sonra playstation, xbox falan oynar, bu kevaşeler de havuza inip zengincilik oynar.

dediğim gibi kadının instagram kullanmasında bir sakınca yok ama erkeğin gerçek kimliğiyle instagram kullanması net bir şekilde ezikliktir. sabah akşam laykmış, sıtoriymiş kovalayanlar var. başka işiniz mi yok amına koyim?
    ... nesgayfe
  7. 103.
    Herkes instagram kullanmasın bi zahmet toplum yararı için.
    1 ... premsesfalan0