bugün

parası sayılı veyahutta anane ve geleneklerine çok bağlı erkektir.
içinde allah korkusu olan, kimseden ah almak istemeyen aile terbiyesi almış erkektir.
(bkz: ya ne olacağıdı)
yakalanmaktan korkan erkektir, pirince giderken eldeki bulgurdan olmayı düşünmez.*
Ortam değişse fırsatını bulsa sayıyı artıracak olan kişidir. Toplum baskısı onu bu tür bir tasarrufa itmiştir.
Dürüst erkekdir. Hele birde tek sevgilisiyle uzun yıllardır çıkıp, onu hiç aldatmadıysa adam gibi adam sıfatını takabilceğimiz erkekdir.
Bende tek sevgili bile yok benim hakkımı kim veya kimler yiyorsa hakkım helal değildir.
adamdır.
eski sevgilimdir. (bkz: uğur) ayrılmamıza rağmen hala beni düşünüp beni yeniden kazanmak için uğraşır hiç bıkmadan. ben onu haketmiyorumdur belki de. bana en çok değer veren tanıdığım en dürüst adamdır. evet adamdır.
(bkz: eşeğin aklına karpuz kabuğu sokmak) *
bulunmaz Hint kumaşı değildir kesinlikle. yada bana hep böyleleri denk geldi. ama dışarıda millet sevgilisini aldatıyor sen hala kıymeti mi bilmiyorsun tarzı konuşmayı çok sever. alacakları cevapta erkeklerle mi aldatıyorlar olur.. şayet bir erkeğin aldattığı kadar bir kızda bir erkeği aldatıyor. abartmaya gerek yok. erkeklik meselesi haline gelmesine hiç gerek yok..
normal erkektir ozellikle bu devirde. yeterince bir sevgilinin masrafi baya olurken ikinci ucuncuyle nasil basa cikilir amk.
boşa kürek çekmeye lüzum yoktur en iyi sevgili sayısı ''0'' dır.. oh ne lüküs hayat, yan gel de yat!!
Bir kadınla uğraşmak yeterince zorken çok kadınla uğraşmaya çalışmanın kocaman bir hata olduğunun farkında olan erkektir.
"onuda bulamayanlar var it" derler adama. düşüncesizliktir. karşı tarafta aynı şeyi yapsa...
(bkz: ya ne olacağıdı)
(bkz: sibel üresin) ? (bkz: sen mi geldin)
para harcamayı çok sevmeyen erkektir. zira bunun kafeye gitmesi var yemeği var özel günleri var. adamın ocağına ikinci ve üçüncü bir incir ağacının hiç gereği yoktur.
takdir edilesidir zira sevgilisi var abi adamın daha ne olsun elizabete mahkum değil lan en azından!
bir insanı aldatmanın ne kadar ezikçe olduğunu anlayan erkektir.
parası veya yeterli vakti olmayan erkektir. malum ikisini bir arada bulabilmek zor.
Kendisini aldatmayan erkektir. Adam sıfatını sonuna kadar hak eden , aşık insandır.
4s kuralına darbe yapmış erkek tiplemesidir.
AŞK'ın ne olduğunu öğrenmiş şanslı azınlıktandır. beyni testislerinde değil, kafasında bulunuyordur.
Sevgilisiz yetinen erkekten daha şanslı erkektir.