1. 9.
  sosyal medyanın şeytanlığından kaçan insandır. sosyal medya aynen içki ve uyuşturucu gibi bağımlılık yapar.
  ... sevgikelebegi
 2. 8.
  Kullanıp kulanmıyacağımı sanamı soracağım aslanım.
  1 ... 959595955
 3. 7.
  (bkz: buyrun benim)

  ne gerek var? yapmacık, yapay, samimiyetsiz hareketler/pozlar, yediğinin/içtiğinin resmini çekip orada paylaşmak, takipçi sayısını artırmak için şekilden şekile girmek, abuk sabuk, mesnetsiz pozlar vermek, ilgi manyağı olmak...

  evet, mağarada yaşıyorum - neanderthallerin yaşadıkları mağaralardan birinde -. halimden hoşnutum.
  ... siyah buz
 4. 6.
  illa kutsanmasına gerek olmayan insandır.

  güzel şeyler kaçırıyor olabilir.

  kendi adıyla değilse bile uygulamayı indirip rastgele bir hesap açıp ilgi alanlarıyla ilgili güzel şeyler takip edebilir, ilham alabilir, bir şeyler öğrenebilir.

  leş gibi bir arkadaş çevresi olan ve onları takip etmek zorunda hissettiğinden (sessize almayı falan da bilmediği için) instagramı bir mutsuzluk kaynağı olarak gören insanları dikkate almaması gerekir.

  gerizekalı insanları takip edip, onların boktan paylaşımlarının anasayfanıza düşmesine izin verirseniz tabii ki kötü bir platform dersiniz. gayet de güzeldir instagram, keyfini çıkarmasını bilene.
  2 ... 10610
 5. 5.
  benimdir.
  1 ... kuzeymen
 6. 4.
  Anormal olmayan insandır. Instagramla çıktık sanki aq laflara bak.

  En son bu arabada giderkenki müzikli videolardan sonra hesabı dondurdum şükür. Sabrım oraya kadarmış. Hiç takipçisi olmayan bir hesap açtım. Bi nevi sınırsız onedrive oldu benim için.

  Gözlerim kanamıyor artık tavsiye ederim.
  1 ... good luck with me
 7. 3.
  kimsenin umurunda olmayan, kendisinin de kimseyi umursamadığı insandır.

  keşke hiç kullanmasak. çünkü instagram ilk açıldığı vakitlerdeki gibi değil. her şey reklama döndü ne yazık ki. bu platform insanların sadece beğendiği ve sevdikleri fotoğrafı attıkları yer olarak kalsaydı sadece. kim neye bakmış kim kimi düdüklemiş de vay efendim kim nerelere gitmiş.. snap'ten hikaye özelliğini aldıktan sonra özgünlüğünü kaybetmiş bir platform.
  2 ... tifobakteri
 8. 2.
  instagram kullanmayan insanın ne bok olduğu belli değildir ben de aktif kullanıcısı değilim fakat kullanmayan insanda da vardır bi sıkıntı temkinli yaklaşın.
  -3 ... mavrothalassa
 9. 1.
  instagram kullanmayarak toplum içerisinde kendisini farklı bir statüde gören insandır. fakat mağara adamından farksızdır. bu devirde instagram kullanacaksın arkadaş. evet.
  -11 ... nevilevile ulunun krali