1. 1.
    (bkz: aşk a inanmıyorum ama bir ahmaklık var)

ed it: ama bu başlığı ben açmadım ki! atsan atılmaz, satsan satılmaz şimdi.
    5 -1 ... iyi oynayan kazan
  2. 2.
    etraftaki elele mutlu çiftleri çekemeyen,her zaman birbirinin yardımına koşan, birbirlerine bakarken gözlerinin içi gülen adını anarken dudakları titreyenlerle kendi çapında dalga geçen ,kendini bu şekilde tatmin eden insanların ,sayıları az da olsa aşık insanları anlatmak için kullandıkları söz öbeği...asıl onlara yazıktır efendim.
    1 -1 ... mor al ya
  3. 3.
    (bkz: bu devirde hala aşk var zanneden saf insan)
    böyle bi insan olduğuna göre demek ki vardır .
    ... muhabbet35
  4. 4.
    gerçeklere inanan saf insandır. doğrudur, bu devirde halen aşk vardır. yaşayamıyorsanız o sizin sorununuzdur.
    1 -1 ... phoebus
  5. 5.
    kalan son romantiktir belki de gerçeklere inanıyordur.Gerçekten de her insanın bir ruh eşi vardır.Bu kişiye saf demek yanlıştır.*
    1 ... sevgilisine ait le minnose
  6. 6.
    'aşkı inkar edip kendini bir bok zanneden insan' dan daha güzel insandır.
    2 ... warmth of winter
  7. 7.
    büyük ihtimalle köpek gibi sevdiği hatundan uçan tekme veya kazık yemiştir.
    (bkz: geçmiş olsun)
    4 ... chetaw
  8. 8.
    sadece temiz ve saf duyguları olanların, aşık olabileceğine örnek teşkil eden insandır...
    bu ve bunun gibi tespitleri yapanlar zaten gırtlaklarına kadar kirli duygulara bulanmışlardır...aşkla alay edenler, tek gecelik ilşkiler yaşayıp; karşısındaki insanın saf ve temiz duyguları ile oynamaktan asla çekinmeyendir... aslında ne büyük yanılgıdır ki esas zavallı ve acınacak olan kendisidir...mutluluk denilen o güzel duyguyu hiçbir zaman tadamayacaktır...aşka inanmayan, eninde sonunda yanlız kalmaya mahkum olacak insandır...yaptığı tüm rezilliklerin cezasını yapayanlız kalarak; katmerli olarak ödeyecektir...

ve...veya...vayahut...
    6 ... senyolcubenhanci
  9. 9.
    inancını yitirirse, herşeyini kaybedeceğini farketmiş insandır.
    2 ... kristaldenizalti
  10. 10.
    (bkz: sizin gezegende ask varmı ask)
    4 ... terrapin