bugün

teknolojiyi sikine takmayan, ''bana alo desin yeter'' diyen kişidir.
yaklaşık 2500 küsur türk lirasını bir telefona verip o telefonun desteklediği 300.000 küsur uygulamadan en fazla 15 tanesini kullanabilmeyi becerenlerden daha akıllıdır.
nokia 1203'ümle fakirliğin dibine vurmuş beni ortaya çıkarmıştır.

https://www.google.com.tr...IDwDg&ved=0CAYQ_AUoAQ
2.500 liralık telefon kullananları aşağılayarak fakirliğin zamane edebiyatını yapmaya çalışan fakirdir. en üzücü olan da budur.

bir yerde insanın haddini bilmesi gerekir. kendi övme ihtiyacını, kendinden üstün olanlara bok atmaya çalışarak sağlamamalı.

ülkece şunu anlamıyorsunuz, 1500 lira kazanan için 500 lira neyse, 7.500 lira kazanan için de 2.500 lira odur.
zil sesinin nokia tune olma ihtimali yüksektir.
400 liralık kullanan vardır.
2500 tl lik telefon kullanan fakirden yeğdir.
muhtemelen ekranı küçük, fazla ince boyutu olmayan, çözünürlüğü ve belleği düşük basit bir telefona sahip köylüdür, bu malla kızlara hava atması zordur.
150 tl lik telefonum var. işin ilginç yanı bir çok iphone ve galaxy s4-5i olan adamdan daha fazla işlev kullanıyorum.
htc chacha kullanıyor olabilir. en azından ben öyle yapıyorum. rom filan attığında kurtarıyor aslında.

acı itiraf: şöyle kocaman ekranlı fiyakalı telefonlara da içim gitmiyor değil. yalan yok.
bütün fakirlerin bir olduğu eziklik derneği olmuş başlık.

500 liralik telefon kullanmasıyla ünlüdür bu ezikler.
1600lirayken telefonu alıpta ikinci el piyasasında 500papel ettiğini öğrenmiş fakirde olabilir. telefonun an ve an fiyat kaybetmesine tanık olmuş ve ruhsal çöküntü içerisine girmiş insanla aynı kişidir.--spoiler-- işin kötüsü ekran paramparça diye 500papelde etmeyen istisnai ucuz mazot telefonu --spoiler--
akıllı adamdır. bir telefona en fazla verilecek miktar o civardadır. gerisi insanların ego tatmini.
telefonumun 350 lira olması beni bu kategoriye sokar mı diye düşündüren önerme.
Ben de 500 liralık telefon kullanıyorum ama paramı pc ve ps için harcadım. Insanlar ihtiyaçlarına göre alır alacaklarını.
telefonumu tekzenden 110 liraya aldım müzik çalıyor mesaj atıyor arama yapıyor sokakta da internetle vakit geçirmekten hoşlanmadığım için pahalı bir telefon alma isteğim hiç olmadı.
fakir değil zengindir. 500 lira lan boru mu?