1. 1.
    şaşırdık mı, hayır ..
    ben hep niye akput dini diye yazıyorum ,işte bu yüzden . ortada bir (bunlar için) bir islam dini müslümanlık falan yok .
    olan lidere tapma ve sonrası bu tapınmanın ruhani hale gelmesi ve sapkın dine dönüşmesi.
    işte türkiye büyük millet meclisinde akp milletvekili (şaşırmadık rizelidir)ahmet hamdi şanlı'nın sözleri.

''AKP'nin 'Yeliz' lakaplı milletvekili Ahmet Hamdi Çamlı meclis kürsüsünde Erdoğan bizim mabudumuz(ilahımız) deyince CHP'li vekillerden tepki yükseldi.
    Ahmet Hamdi Çamlı "Tayyip Erdoğan bizim mabudumuz(ilahımız) bizim liderimiz, ağabeyimiz, kardeşimiz, birlikte yürüdüğümüz, milletin hizmetinde olan ve milletin hizmetinde olduğu müddetçe de sonuna kadar kanımızla canımızla arkasında duracağız." dedi.

Mabud; kendisine ibadet edilen, tapınılan varlık anlamına gelmektedir. tanrı,ilah.tanımlamsı bu .islam'a göre deput .

akp'nin akput dininde gelinen nokta bu ; maalesef rte ilah ,tanrı ilah edildi. dil sürçmesi mi hayır.

bildiğin mesaj, sizi yok edecek olana karşı gelmeyin helak olursunuz mesajı.

şimdi akp'ya oy veren bunları yani müşrikleri seçen tbmm'ine yollayan müslümanlar düşünsün.

müşrik nedir ?
    müşrik ,Bir mahluka ibadet etmek, taş, ağaç, güneş, yıldız, inek, insan, heykel, resim gibi bir mahlukta, üluhiyyet, ilahlık sıfatı bulunduğuna inanarak, ona itaat etmek, yalvarmak demektir. Böyle inanmaya şirk ve inanan kimseye müşrik denir.

bu haber yalnızca birkaç muhalif gazetede var. net'te. (abc haber .com.
    bu da videosu ,http://www.abcgazetesi.co...-meclis-karisti-1321v.htm
    4 ... baris hemen simdi
  2. 2.
    buda yeni şafak gazetesi internet sayfasındaki video.

https://yenisafak.vod.ma....34b85a3faf09244acbe31.mp4

iki kelimeyi yan yana getiremeyen bir zavallı. bu zatın tüm özelliği rte 'in şoförü olması.

yazık.
    ... baris hemen simdi
  3. 3.
    (bkz: nediyem mabud mu diyem)
    1 ... mecburi istikamet
  4. 4.
    " tayyip erdoğan mabudumuzdur " bu cümleyi bir muhalif kursa kaç yıl alır. kaç lira para cezası öder.
    gerçekten merak ettim. hukukçu bir arkadaş yeşillendirirse sevinirim.

not: " vermezse mamut neylesin mahmut. " atsözümüzdür.
    " verirse mamut, milletvekili olur mahmut " ise nacizane " veciz " sözümdür. telif talebim yoktur.
    maksat türk diline bir katkımız olsun.
    2 -1 ... eratosthenes
  5. 5.
    (bkz: akplilerin şirk beyanları sıralı tam liste).
    1 ... rumeli71
  6. 6.
    MAALESEF DiNCi-iSLAMCI GERiCiLER ,SÖMÜRÜCÜLER VE BiRTAKIM AKPUTÇULAR TARAFINDAN ONAYLANMIŞ YENi iLAH ...

millet vekili bir faniye mabud -ilah-tanrı benim putum -totemim diyor sabahtan akşama bize
    allahsız dinsiz diye afra tafra yapanlar susuyor.

allah cehenneminizi daim eylesin , dua edin yeni putunuza da öbür dünyayı mülga ilan etsin.

yoksa yandınız !!!!
    ... baris hemen simdi