1. 1.
    Bir uludağ sözlük yazarının yaptığı olaylardan duyduğu pişmanlık sebebi ile içinden gelen samimi duyguları ele aldığı özür ve pişmanlık yazısıdır. 2 sene önce bilge adam salih nickiyle gelmiş yapılmaması gereken bir trolleme yaparak insanları üzmüştüm. Çok kişinin ahını aldım. Hepinizden bu mübarek kandil ve cuma günü haklarınızı helal etmenizi istiyorum.
    Çok ciddi sağlık sorunları yaşamaya başladım. Belki de içinizdeki saf, temiz insanların ah ları tuttu. Sizden tek istedim haklarınızı helal etmeniz. Hayırlı cumalar. Sağlıkla kalın.
    5 -21 ... salih1990
  2. 2.
    içten gelerek yapılmış bir özür se affedin bence. olay neydi bilmiyorum. sözlükte en fazla ne olabilir ki. yine de kalp kırmış ve pişman. ikilem de kaldım. siz bilirsiniz.
    edi; niye bu kadar eksi verdiniz . sanki ben yaptım.
    5 -12 ... as179 fa
  3. 3.
    benden yana hakkın varsa helal olsun kardeşim.
    4 -1 ... kazangap
  4. 4.
    Kardes bak, ben damdakideli nin cenazesindeydim agustos 2010da. Bu sozluktekilerin her birinin degerli birey oldugunu o zaman kacradim. Sanal dostluktan ote oldugunu. Sen bu kadar insani uzdun siktin attin millet sana dualar okudu. Bu kadar insan sana ok bile olsa sistem afeder mi? Hala gelmis yuzsuzce bendim sorry diyorsun.

Benden yana hakkin varsa yakana yapissin birakmasin.
    4 -2 ... ruut altmis alti
  5. 5.
    Hakkım varsa haram olsun, dünya sana zindan olsun, sen de benim çektiğimi çek.

Şaka lan şaka alınmadık bile trollemelerine.
    2 -1 ... xyclonb
  6. 6.
    hala trolleme olduğunu düşünüyorum.
    1 -2 ... liz queen
  7. 7.
    (bkz: Kim ki bu)
    4 -1 ... depression
  8. 8.
    kimsin seeen - çık dışarııı çıııııııııık.
    ... mbrktl
  9. 9.
    Öl lan ibne seni, arkandan o kadar insan ciddi mana da buruk bir hal aldı, sonuçta bu ortam sanal sadece, ama insanlar sanal değil, yani ortam sanal diye bir yazar öldü dediklerinde sanal bebek ölmüyor bizim gibi ailesi sevdikleri seveni olan kanlı canlı bir insan ölüyor, ölüm bu dünyada şakası yapılmayacak en en absürt olgu zaten.

Şimdi eğer gerçekten hastaysan harbiden öl, çünkü biz fatihalarını çoktan okuduk.
    3 -2 ... 1618 lll v x 7
  10. 10.
    Yahu, rüyamda Tayyibi gördüm; elinde sopa kendi kicina sokup sokup cikariyordu. Hayra mi yormali bilmiyorum. Lakin sözkonusu kisi hakkinda daha olumlu rüyalar gören din kardeslerimden özür dilerim.
    ... niyazi neyapsinyani