1. 1.
  https://youtu.be/XOC5shCa3OU

  Sıkılana kadar dinledim. Sıra sizde. Evet
  1 -2 ... kokontomokonto
 2. 2.
  tuğçe kandemir 'in müzik parçasının adıdır.
  http://www.dailymotion.com/video/x6h5i3a
  1 ... kagit helva
 3. 3.
  insta storylerde günde 489495 defa duymaktan dolayı artık kusma hissi uyandıran şarkı.
  ... pieces
 4. 4.
  Bi kisi daha söylerse sikicem belasını. Bu ne lan bumerang gibi, kaçtıkça bi yerden çıkıyor amk şarkısı.
  4 -1 ... plasee
 5. 5.
  Bazı şeylerin neden boku çıkmak zorunda ? Tamam ilk dinlediğimde beğendim hala da beğeniyorum ama kardeşim instagramda sürekli şu yeşil uzaylı gibi karşıma çıkmak zorunda mı soğutuyorlar insani ya he bu arada şu yeşil uzaylı akımına kapılıp birde üstüne bunu taklit etmeye çalışan kardeşlerime allahtan şifalar diliyorum. Zor olmalı..
  ... theshadowofthepast
 6. 6.
  klip oldukça komik. çocuk sürekli gitar çalıyor ama şarkıda çocuğun çaldığı gitarın neredeyse yüzde biri bile yok. alakasız bir klip.
  1 ... dupeduzadam
 7. 7.
  Müzik zevki olmayan insanların yere göğe sığdıramadığı şarkı. Ne beste güzel nede kızın sesi. Kafiye desen 23 Nisan'da okunan şiirlerden farksız. Bu şarkıyı dinleyen geri zekalıdır, vizyonsuzdur.
  7 -1 ... 0111
 8. 8.
  herhangi bir müzik tarzını beğenmiyor olabilirsiniz, herhangi bir şarkıyı veya herhangi bir şarkıcıyı da beğenmiyor olabilirsiniz.

  zaten zevkler ve renkler tartışılmaz diye bu yüzden söylemişler. kimisi müslüm baba dinler, kimisi mozartın 1500. senfonisini. kimisi atilla taş dinler, kimisi frank sinatra. kimisi mihriban türküsünü dinler, kimisi bitch i am madonna dinler. kimisi piyano sesini sever. kimisi davul zurna sesini.

  herhangi bir tarzı sevdiği için hiç kimse geri zekalı diye nitelendirilemez.

  kimse kimsenin tarzını beğenmek zorunda değil. kendisinin beğenmediği bir müzik tarzını dinleyen insanlara gerizekalı demek şerefsizliktir(en kibar tabirle). sonuçta herkes aynı şeyleri beğenmek zorunda değil. insanlara saygı duymayı, hoşgörüyle yaklaşmayı öğrenebilseniz keşke sayın saygısız ibneler.

  neyse ki sözlüğümüzde böyle insanlar yok. *
  11 -1 ... ralphh
 9. 9.
  Yapılan emeğe saygımız var ancak bunlar da kulak be dedirten şarkıdır.
  1 ... emrbrbrgl
 10. 10.
  Ahım şahım bir sesle söylenen bir şarkı değil, on numara beş yıldız bir beste de değil katılıyorum fakat kendini dinletiyor bu şarkı, göte göt dediğim için vizyonsuz sayılacaksam da umurumda olmaz.
  1 ... sad butterfly