bugün

Sadece eski yazarları merak eden ve görmek isteyen yazarın açtığı başlıktır.

Yeni nesil yazarlar gelecek olursa olacaklardan ben sorumlu değilim. yetkililer sorumlu olacaktır. Bi tane sapık yetkili varmış, ona paslayacağım sizi, sizinle o ilgilenecek.
canım kendim.
Ne kadar eski? Evet.
eski'nin tanımına göre değişir.
Ben seni hatırlıyorum diyeceğim ama 6. Hesabı bugün yazar olan eleman bile hatırlar.
Ne kadar eksi ve eski tanımını isteyen olmuş. Yani böyle bi 4 5 sene geri gitsek kafi.
ilk üyelik tarihim 2009, dağılabilirsiniz.

Aynen öyle.
Bu bilgi bizi dağıttı. Eski oluşuna değil 2009’dan beri burada oluşuna dağıldık.
7 senedir yoktum.

tekrar dağılabilirsiniz.
Tekrar dağıldım.
Ne kadar eski yazarlar?

Toplamda 3 yıldır falan burdayımdır belki, o da 1 yıl aktif 2 yıl pasif. Aktif pasif dedik bi sıkıntı çıkmaz inşallah.
eski dünya yeni dünya bütün akvamı beşer kaynıyor tufan gibi mahşer mahşer diye şiir vardı.
2011 den beri burdayım. Eski tadı kalmasa da arada girer okurum. Güzel dostluklar, arkadaşlıklar kazandık burada.
Eski tanımını yaptık arkadaşlar. Erkeksi bayan buse sen doğuştan dağılmışsın gibi. Hayat seni bi duvardan duvara çarpmış gibi.
Gelen üye olduğu tarihi söyleyip dağılabilirsiniz diyo. Gece gece biz niye dağılıyoruz.

Neyse dağılabilirsiniz.
07.2012 tarihli girişim var sözlük camiasına. dağıldım.
zikecem haaaa...
delinin biri kuyuya bir daş attı... kuyunun derinliği ne, kaç daş var?

yarım saattir bakıyom başlığa yazamıyom. şuna bir alt sınır neyim bir şey koyun belirleyin. eski miyim yeni miyim...
görsel
ne güzel uyuyorduk kardeşim, nedir bu tantana?
Mağaradan geldim dağılın. (2015).
istesem 2009 da da kayıt olabilirdim ama ben 2019 da kayıt olmayı seçtim.
3. Nesil silik 5. Nesil olarak 2006 dan bu yana buradayım saygılar..
Hayırdır? ihtiyarlar heyeti mi toplanacak diye düşündüren başlık. Silik olup yeniden defalarca üyelik alanlar da sayılıyor mu?
Geldik ya yaaa!
Hayırdır???