bugün

Mümkün değildir.

Zira, bizim toplumumuzun büyük bir bölümü küfr etmeden kendisini ifade edemez.

Açık ve net Evet.
(bkz: şimdi anani laciverde boyadim)
Recep Tayyip Erdoğan.
donun yok başlık senin neyine.
kloset deliği.
Kabız.
Senin ağzına kürekle tezek atarım o bıngıldağını çırparım çocuk.

Not:içime geniş aile kaçtı.
Tamam amk.
sen bir kemalistsin.
Küfür etmeden kendisini ifade edemeyen insan döküntülerine karşı açılmış ironik bir başlıktır.

Ayrıca hiç kimsenin, dinini, mezhebini, sağcısını, solcusunu, rahatsız etmez. Sözlük formatıyla alakalı duyar kasacağınıza önce bir kendi tanımlarınıza bakın.

Evet.
böyle şeylere kafa yoranı sikeyim.
Bir insanı küfür etmeden aşşağlamak ile küfür ederek aşşağlamak arasında farkı anlamayan sözlük denyoları için açılmış başlıktır.

"Salak" bir hakarettir ama küfür değildir. "Amına koyim" hakaret içeren ağır küfürdür. Ama "amına kodumun salağı" dersen hem ağır hakaret etmiş olursun hem de küfür.

Aslında bu kadar uzun yazmama gerek yoktu mesela, "bsg ironiden anlamayan beyinsiz sensin oç" yazabilirdim.

Evet.

Edit; boşuna açılmamış başlık ben dahil küfür etmeden hakaret edemiyoruz kimseye. *
(bkz: kürt)
minik beyinlerinizle yeni akimlar gelistirmeye calismayin.
Seni foseptik çukuru bile kabul etmez.
Argosuz küfürsüz laf sokacak yetilere ulaşacak bir beyninizin olduğunu düşünmeniz ne büyük olay.
aa sende mi buradaydın? fark etmemişim
Bunun erkek için olanı var mı? Erkek bir arkadaşımın xs kot ceketine demiştim. Herkesin içinde demeseydim iyidi de, özür diledim zaten sonra.
Üzerinde ki güzelmis xxl mi bu ?
her gördüğünde "kanka sende diş teli mi vardı?" diye soran güzel insan. 3 senedir takıyorum ve senin bunu 7. soruşun az sal beni. tamam takıyorum diş teli, garezin mi var bana de hele?

bir de bunun her gördüğünde yeniden tanışan insan modeli var ki "ben acaba yok muyum?" diye kendini sorgulatir, küfürden beterdir.
hayatında biri var mı?
yok valla. olsa mutlaka fikrini alırım.
ne dedin sen?
off..hakaret gibi oldu dii mi..
eh, epey. görüşmeyelim.
görsel
tebrikler kürtaj işe yaramış.
At kafası.

Acık ve net evet.

Not; iremga naber kanka. *
Eben seni çıktığın yerden tersten mi çıkardı, ahmak!
Vay akpli vay. .
güncel Önemli Başlıklar