bugün

ben seni gittim p*zevenklerin elinden aldım.
Kılışdar ssgayı badırdı..
sigara neden içtiğimi bilmiyorum. Sınıftaki kızların da benden özenip içemedikleri ve dalı da benden sömürdükleri gerçeği beni her seferinde delirtiyor bi gün hepsinin paketi olacak ve o gün benim yeniden doğduğum gündür
doğduk konuşma öğretiyorsunuz okula yolluyorsunuz biri de çıkıp demiyor evladım kendini asmak ister misin çok geç olmadan.
insanlara karışmayın artık kusucam lan KUSUCAM ARTIK ELLERiNiZi BiRBiRiNiZiN ÜSTÜNDEN ÇEKiN iNSANLAR NE YAPARLARSA YAPARLAR KARIŞMAYIN ARTIK HUUR ÇOCUKLARI YETER ULAN YETER YAŞAYAMIYORUZ YETEEEEEEEEERRRRRRRRR.
okuyun oğlum okuyun.
Mamini mamini maykrofon şof. Evet
kyk nın geri ödemesi 2023 gözüküyor süphanallah bu tesadüf olamaz.
Şimdi saçmalıyorum ama yenge kızmasın.
Sözlerim bilimle ters düşerse bilimi seçin.
az sonra yazacaklarımı demin düşünürken noktalı virgül
kendini bilmez sığlıklarda kaybolan cümlelerimden sadece birine noktasız virgül
ettiğim tebessüm ünleme soru
ulakçıya verilen selamdır nokta.
hakan yavaş ciğerimi söktün.
doğru. diğer başlıklar çok aşırı mantıklı, düşünsel. bi bunda saçmalanacaksa iyi valla. Ben varım.
hayat geçiyor ama ben bekliyorum, nerede olduğumu, kiminle olduğumu bilmiyorum. kafam karışık. olmaması gereken şeyler oluyor. bazen özlüyor, bazen nefret ediyorum. neredeyim, ne için varım bilmiyorum.
bizim sözlüğün en az ihtiyaç duyduğu başlıktır. zaten istediğin başlıkta istediğini saçmalayabildiğin platform, doğuştan saçmalayabilenler zaten ayrı başlık aramıyor. ee?

not: saçmalamadığımı düşünmüyorum, saçmalama örneği teşkil etsin diye de yazmadım; dosdoğru düşüncelerimi yazdım.
hayır yani bunun akp iktidarıyla ne alakası var bunlar hep ekmek fırınlarının oyunu salih yavaş ciğerimi söktün
(hakana rakip ciğerci salih) .
Yalnız bazıları çok mantıklı saçmalıyor.
Bi şeyin olmamaya yakın olduğunda güzel gelmesinin sebebi nedir? Yani vazgeçilen şeyin vazgeçtikten sonra güzel gelmesine, oluru varken istenmemesine ne denir?
Bok. Bok. Bok.
Insan dilini istemeden ısırırsa acır, bilerek ısırınca acımaz. Iyi de sen niye ısırıyorsun şimdi dilini.
güncel Önemli Başlıklar