bugün

o yolları sökeceğiz.
her şey çok güzel olacak.
(bkz: çoklu beyin sistemi)
IQ yetersizliğinden gerçekleşmeyecek eylem.
görsel
AKP döneminde tonu 60 dolardan alınan asfalt,

Mansur Yavaş tarafından aynı firmadan

tonu 25 dolara alınmış.

Aradaki 35 dolar farkın

kimler tarafından hortumlandığını bilen var mı ?
chp hdp ile işbirliği yapıyor?

- chp trollü: ilim ah parti megri megri len mel mısın?

e tamam da aynı dönem kemal kılıç da "hakkaride özerklik" vereceğiz dedi?

- chp t.: (biraz susar) olom ne istediler vermedik len hehehe?

bak kemalin fetöyle işbirliklerine bakalım o zaman; kaset olayında yener dönmez ile yakınlığı, fetönün abd imamını genel merkezde ağırlaması, 4o yıl sonra ilk kez genel başkan seviyesinde chp amerika ziyareti yaptı üstelik fetönün direk üssüne, çıktı sonra "çok memnun olduk, bir kez dahi gülen kelimesi geçmedi, /geçseydi ne olurdu bir şey olmazdı/" dedi, kemal aptalı fetönün ses kayıtlarını bir vatan haini gibi kurultayında dinletti,

kemal aptalı samanyoluna, seçimlerden önce süleyman şah türbesini siyaset malzemesi yaptı, birkaç gün sonra hakan fidanın ses kayıtları düştü internete cumhuriyetin net sitesinde.

daha bir sürü şey.

- chp trollü: ağbi bizim ne işimiz var orada yha, bunlar hep oy için olum, kaldı ki akpli piçlerin ses kayıtları işte gebersin pislikler,

lan amk malı devletinin içine sızan adamları savunuyorsun farkında mısın? hdpye sırf ak parti gitsin diye oy veren de sizdiniz?

- chp trollü: biz vatan haini mi olduk şimdi he? sizden olmayan vatan haini zaten. neyse ben gideyim de ekşide türkiyenin her şeyini kınıyım, birazcık z kuşağı öveyim.

ve daha niceleri.
800 000 tane koydular hala akıllanamadık

nabalım geri zekalıyız biz.
chpli trolleri milletimizin dini değerlerini aşşağladığı gerekçesiyle suçlayan akpli trollerin, dini sömürüp, dini istismar etmelerinin farkında olmamaları her iki kesiminde ne kadar iğrenç yaratıklar olduğunun alenen ispatı niteligindedir.. yoktur aslında birbirlerinden farkı insani değerler hususuna girmiyorum bile..

Sizin aynı coğrafyada nefes almak dışında ortak bir paydaniz yok mu awk?

Açık ve net evet.
hdp yi 2 seçim meclise sokup sonra şehitlere üzülüyormuş numarası yaparlar.
Olm chpli de değilim, akpli de.. ben mhpliyim.. hadi bana stepne de, yedek tekerlek filan de... hadi canım bekliyorum.

Açık ve net evet.
Ben izninizle daha hükumetin yönettiği devlet, daha fazla anne-baba gözyaşı dökülmemesi amacıyla silah bırakması ve ateşkese zorlanması üzere pkk ile görüşürken, chp'nin ise pkk'nın askerimizle savaştığı, askerimize kurşun sıktığı ve askerimizi şehit ettiği dönemde onun siyasi ayağı ile ittifak yapmasının farkını anlamayan bir oksijen hırsızı canlı gibi davranacağım...

Ehm...

"Ama onlarda megri megri dedi yaa..."

Gördünüz mü? Bakın çok basit.

Halbuki ouroboros çocuğu bebek katili Apo'yu paketleyen Mit Müsteşarı Emre Taner bile "Oslo ve Habur ihanet değildir." demiştir bu konuyla alakalı...

Haa bir dakika.

Bu oksijen hırsızları ouroboros çocuğu terör örgütü liderini Bülent Ecevit'in paketlediğini de sanıyordu gerçi değil mi bazıları?

Pek yazık...

Akraba evliliğinin etkileri inanılmazdır derlerdi de inanmazdım.

Lakin pek çok kez şahit oldum bu Osmanlı dönemi dağlarda akraba evliliği yapmak zorunda kalan bazı insanlar sayesinde...
800 bin diyen oldu mu?
Chp liler gibi değil, chp li troller gibi davranıyoruz. Zira chp saygın bir siyasi partidir trolleri ise tam bir haysiyet düşmanıdır.

Haydi başlayak..

Açık ve net evet.