bugün

ayın 28 sı oldu. henüz eylül ayı yazar maaşlarının yatmaması olayıdır.

ekşi'de paraların tıkır tıkır zamanında ödenip, uludağ sözlükte geciktirilmesidir. neyse efenim sabır diyoruz. zall yapar yine bir güzellik.

edit: maaşı zall yatırmıyor, idneler beni eksiliyor.
server ların taşınması nedeniyle aksayan durumdur.
9. nesillerin yatan maaşlarının yanında sorun olmayan şeydir. almayanlar düşünsün.
geçimini sadece uludağ sözlükten aldığı maaşla sağlayanları zorlayan durumdur.
insanı sinirlendiren durumdur. sabahtan akşama kadar burada yazıyoruz. taksitlerimiz ev kiramız var. ayıptır yazıktır. zamanında yatırın şu maaşları. yazık. verdiğimiz emeklere gerçekten yazık.
Doğrudur efendim. Yatmamıştır. Çok ayıp. Az entry giriyorum diye yapılmaz ki bu.
lan yatırın artık iliğimiz kurudu. geçen ay da benimki ayın 19 da yattı baya bi sıkıştım.
(bkz: zall bizi zallamıyorsun galiba)
bana yatti beyler zall sagolsun, 2190 tl. helal zalll.
Bir aylık maaş için tepinen yazar beyanı. Benimki 2009'dan beri yatmıyor. Can sıkmak istemiyorum ama... Toplu ödeme istiyorum.
2014 maaş zamlarıya birlikte yatırılacağına inanıyorum. Beklentimiz %9+9 hadi inş.
Ayın 16 sı olduğu halde maaşların yatmamasıdır.
(bkz: kendimden biliyorum)Maaşları hesaplayan insan da bir insan evladı.bırakın birkaç gün tatil yapsın yavrucak.açlıktan öldünüz sanki .mına goduklarım. Oh be, rahatladım.
Ramazanda erzak kartı verilmedi ve maaşlar hala yatmadı. Üstelik 20 tl çip para kazanıcaz diye sosyotrend izliyoruz. Böyle giderse yollarımız ayrılacak gibi arkadaşlar.
geçinemiyoruz evde çocuklar karton kemiriyor yakında isyan çıkartacağız.
Hâlâ bekliyoruz.yeni hoparlörler aldım tahsidi yatacah.zall bağa para vir.
benim dört hesabıma da yattı, sadece vakıfbank olan hesap gecikti banka kaynaklı sanıyorum.
Greve gidecüük!
çivisi çıktı olum bu işlerin.
nerde eski ramazanlar.
yazıcam bunu.
görsel
anlaşmalı banka değişti o yüzden önümüzdeki ay biraz gecikecek. en geç yirmi birinde yatar.
Ne zamandır enflasyon farkı da yatmıyor.
Yazarlar açlıktan ölsün mü?
onca emek çaba ayın olmuş 28'i maaşların hala yatmamış olması sinir bozucu. mesaj atinca da yok yüksek kur artan maliyet zırvaları iyi de kardeşim bu millet sunta mı kemirsin. sadece burdan gelenle ev geçindiren yazarlar var, çocuk okutanı var, hadi tamam enflasyon farklarını yatırmadınız, bi avans ateşleyin dedik kem küm ettiniz de insanların emeğine biraz saygı duyun ama.
lütfen! rica ediciim.
Maaşınızı yedirmeyiz sözlük yönetimi diyerek acilen greve gidilmesi gereken duruma neden olacaktır.
2 gün içinde hesabıma para yatmazsa hukuki işlem başlayacağım.
Zall'ın bizi unuttuğunun göstergesi.

Püü.