bugün

gözünü futbol hırsı bürümüş, maça en kötü nötr olması gerekirken inadına real madrid'i destekleyecek olan insandır.

ben futbolseverim, doğduğumdan beri beşiktaşlıyım bunların hepsinden önce türk bayrağına, armama sevdalı bir milliyetçi insanım.

Twitterda,facebookta inanılmaz şaşırtıcı paylaşımlar görüyorum. paylaşma gereği duydum.

galatasaray yenildi diye '' kına yakacağız, herkese bira ısmarlayacağım. '' gibi sözler görüyorum.

bu nedir arkadaş ya ? galatasaray'dan 3-5 dingil taraftar israil bayrağı açtı diye aynı şeyleri bizde mi yapacağız ?

her ne kadar gs'yi pek sevmesem de, türk futbolsever olarak galatasaray'a başarılar efendim.
daha fazla geçmedi 1 ay bile önce değil arsenal'i destekleyip tromsö diye bağırıp cas diye sevinen türk'ten farkı yok. herkes aynaya baksın. evet.
Cinsiyet gözetmeksizin (bkz: orospu) dur. Açık ve net.
ispanyol takımı ile fransız takımı arasında yapılacak müsabakada real madrid'i destekleyecek türk'tür.
siz buna türk demişsiniz ama bu bildiğiniz ispanyol çıktı. dedirtecek türk.
Bir Galatasaray taraftarının görünce anlam veremediği topluluktur.Ayrıca karakter bakımından da değer kaybeden kişiler topluluğudur.
havalimanına takım karşılamaya gidenlere selam eder. gelin bişey deniyecem.
Baba tarafindan madrid liyim yapacak bisey yok.

Vurdugun gol olsun madrid.
Karaktersizdir. açık ve net. kendisini adam yerine bile koymasına gerek yok adam değildir çünkü
galatasarayı destekleyen fransız kadar futbolu seven türktür.
türklüğünden şüphe edilir.insan nasıl olurda kendi ülkesinin takımını desteklemez arkadaş.
benim o sıkıntı mı var?
siz bizim rakiplerimizi havaalanlarında çiçeklerle karşılayın, tribünde rakiplerimizin atkılarını açın, destek pankartları asın, yana yakına uefaya şikayet edin, cas'tan men gelince davul zurnayla kutlayın... ondan sonra neymiş efendim "ama trk tkımı oynuo ülqe puanı yhaa .s" triplerinde gezin. o kadar midesiz değilim arkadaş, ne ekersen onu biçersin demişler.
vurduğun gol olsun madrid!
-reali destekleyenin türklüğünden şüphe edilir
-ülke puanı qanqi
-karaktersiz huur çocuğu zaaa xd

türklük sadece futbolla ölçülüyorsa desenize siz gavur olmuşunuz.
beşiktaş tromsö maçında tromsöyü destekleyim, fener-arsenal maçında arsenalli olalım, galatasaray- real madrid maçında hala madrid diyelim.

Ee ne kadar bukalemunlaşalım daha ?

türk futbolu değil ki sizin derdiniz, rakiplerinizin ağır yenilgilerinde keyif sigarası yapmak, hunharca kahkaka atmak anasını satıyım.
baba tarafindan ispanyalidir... *