1. .
  -405 not allowed- gibi bir cevap almanıza sebep olacaktır. türkçe meali ise; "izin yok" tur.

  (bkz: evet bunu da denedim ben)
  1 -1 ... genc kiz ruyasi
 2. .
  http://anonnews.org/ açılmadığı için mantıklı sayılabilir.* **
  -1 ... 5 bin papel
 3. .
  ava giderken avlanmak.

  --spoiler--
  Anonymous Sahtekarlarına Üç Günde Üçüncü Darbemiz.

  Son 3 gündür Türkiye'yi siber savaşla tehdit eden Anonymous adlı hacker grubu Türkiye'ye saldırı kararı aldığı gün tarafımızdan büyük bir siber saldırıya uğradı , serverları çöktü. Ne yapacaklarını şaşıran grup free yani ücretsiz sayfadan yayın yapmaya başladılar. Sebep hacklenme korkuları idi. Bu grup daha sonra basını kandırmak için kendilerinin sayfalarına yoğun girişten dolayı sayfalarının kapandığı yalanını ortaya attı. Buna sadece bu işleri bilmeyenler inandı, bizlerse güldük. Ve saldırılarımıza devam ederek Google den bu grubun girişini yasaklattık, dünkü yaptığımız saldırılar sonucu ve endüstriyel casuslukla mirc gruplarını kapatıp Türkiye'ye saldırı yapacak kişilerin iplerine ve bilgilerine ulaştık. Ayyıldız Tim olarak Türkiye Cumhuriyeti'ne yapılacak en ufak bir siber saldırıyı karşılıksız bırakmayız. Şimdi bu iplerden bazılarını yayınlıyoruz.

  MESELE SANSÜR DEĞiL VATANA iHANET

  Araştırmalar sonucu konunun internet sansürü ile alakasının olmadığını, siyasi bir saldırı için Anonymous grubunun da kandırıldığını öğrendik , inci sözlük ve bazı siyasi grupların desteği ile Türkiye'ye siber saldırı yapılmasının rica edildiğini öğrendik. Amaç sansürü öne sürerek halkı isyana teşvik etmek. Büyük Türk Milleti'ne soruyoruz ;kendi ülkesine saldırı için yabancılara köpekler gibi yalvaran bu kişilerin Irak'ta kendi vatanını satan , ABD askerlerini çiçeklerle karşılayan vatan hainlerinden farkı nedir? Ülkemiz işgale uğramış olsa bu insanlar vatanını satmak için ilk sıraya giren soysuzlardır.AYYILDIZ.ORG OLARAK AND iÇiYORUZ iNCi SÖZLÜK VE BU SALDIRIYI DESTEKLEYENLERDEN SiBER ORTAMDA iNTiKAMIMIZ ÇOK ACI OLACAKTIR.

  Siyaset Üstü Devletçi Yapıya Sahibiz.

  9.Yılımızda bugüne kadar hiçbir siyasi grubu desteklemedik. Kuruluş amacımız Türk Milletini Uluslararası arenada siber ortamda korumakt ve savunmaktır. Bugün bu saldırıya karşılık verdiğimiz için hükümet yanlısı olduğumuzu ileri sürdüler. Bu beyinsiz varlıklar şunu bilmemekte ;devlet bir parti değildir. Kişiler geçici ,Yüce devletimiz ebedi kalıcıdır. Bugün Başbakan A Kişidir yarın B Kişidir. Siz kişiye veya bir partiye düşmansınız diye benim Yüce devletime zarar veremezsiniz. Sizler benim ülkemi dünya karşısında küçük düşüremezsiniz. Sizler gibi zibidi takımlarının bunu yapmasına asla izin vermeyeceğiz.

  YÜCE MAKAMLARDAN iSTEĞiMiZ BU KiŞiLERiN VATANA iHANETLE YARGILANMASIDIR

  Kendi ülkesine ihanet eden bu alçakların en ağır cezaya çarptırılmasını talep ediyoruz. Yüce Türk milletine zarar vermek isteyen herkes bunun bedelini ödemeli. Bundan sonra bu tip saldırıların daha da artacağını düşünerek gerekli önlemlerin alınmasını umut ediyoruz.

  Bazı site ve forumlarda Ayyıldız Tim'in karşı grup tarafından saldırıya uğradığı ve sitesinin kapalı olduğu belirtiliyor. Biz mi utanarak söyleyelim yoksa utanması olmayanlara mı utanın diyelim, maalesef dünyayı dize getirmiş bir grup olarak server ücretlerimizi ödeyemediğimiz için sitemiz kapalı idi, ancak ülkemize bir siber saldırı yapılacağını duyduğumuz anda kredi kartlarımızın limitlerini sıfırlayarak yine Atalarımız gibi Ülkemiz düşmanlarına ölmedik, buradayız diyerek serverlarımızı açtık. Biz bundan utanç duymuyoruz maddi yönden güçsüz olabiliriz ancak kalben ve ruhen birçok iş adamından daha zenginiz.

  30 gün içinde çıkacak kitabımızda sizlerin dahi hayretler içerisinde kalacağınız mücadelemizi anlatacağız. inanıyoruz ki bu kitabı göz yaşları içerisinde okuyacaksınız.
  --spoiler--
  2 -3 ... leyla leyla