bugün

gitti paraçıklarım 27.900 oldu şu sıralar :'(
eğer buraya yatırım amaçlı para yatırdıysanız benim görüşüm o parayı kısa bir süreliğine de olsa unutmanızdır. Zira uzun vadede eminim kazandıracaktır btc.
bu ayın 13ünde bitcoin cash'e hard fork geliyor. o zamana kadar alım yapmaya bakın. minimum 1500$ dolacak birim fiyatı. kaldı ki şu an 800$ civarlarında geziniyor.

bitcoin'deki düşüş segwit2x'in iptali ile alakalı olmakla beraberinde ortada önemli iki konu var. biri btc mininginin oldukça zor olduğu, bcc hard forkuyla birlikte bcc mininginin daha da kolaylaşacağı ve uzun zamandır zararda olan btc minerlarının enerji kaynaklarını bcc'ye çevirebileceği, ikincisi ise bittrex ve poloniex gibi büyük altcoin borsalarındaki btc pumper/dumperlarının işin bokunu çıkararak manipülasyon sıklığını arttırmasıdır. millet bu ibnelerin yemi olmaktan sıkıldı artık. yavaştan boşaltıyorlar bitcoin'i, geçiş de ona en yakın rakip olan bitcoin cash'e doğru seyretmekte. eğer böyle giderse btc zenginlerinin borusunun yeniden ötebilmesi için bcc'ye geçmeleri şart olacak ki indir kaldır işlemlerini oradan yapabilsinler. böylesi bir hareket büyük alımları doğurur ki bu da yine bcc fiyatının hızla artacağı, btc'ninse hızla düşeceği anlamına gelir.
kacın lan sözluğü ekonomistler bastı.
0,00011514 kadar sahip oldugum para birimi. 10 sene sonra 0.1 btc edecek o para. iste o zaman ferrari alabilecem.
düşebilir korkmayın çıkar tekrar btc iyidir iyi.
Gençler geleceğin ekonomisti ve işletmecisine kulak vermek istiyorsanız eğer kendisi diyor ki; ki bu kendisi de bizzat ben oluyorum. Uzak durun. Aynı Türkiye gibi ne zaman ne olacağı belli olmaz. Uzun vadeli düşünüyorsanız, paraya ihtiyacım yok idare ederim diyor iseniz yatırın agalar. Torunlarınıza kadar yolu var. Evet
duyan da artık buradan petrol akmıyor sanacak.
(bkz: bakü tiflis ceyhan petrol boru hattı)