bugün

(bkz: bsgçk platformu rahatsız)
(bkz: bsgç)
yapılan bir yoruma yada tespite yada soruya verecek cevabı olmayan yazarlardır. ara ara taşkala amaçlı yazılınca dadından yenmez ama adam sormuş,

--spoiler--
-her işi salisede yapabilecek kadar yüce bir varlık neden yanında eleman(melekler) çalıştırır?
-ya da şeytanı yarattığında gelecekte şeytanın ona karşı çıkacağını bilemez miydi?
-şeytan ona karşı çıktığı halde neden onunla iddiaya girdi?
-melekler hiç bir yemek yemiyorsa neden yasak elma ağacı vardı? allah tuzak mı kurdu ademe?
-adem elmayı yemeseydi cennetteydik ama şeytanla iddia sonucu cehenneme gidebilme ihtimalimizin olması da saçma değil mi?
-allah şeytanı neden karşı çıkmayacak şekilde yaratmadı?
-şeytana neden cehennem gibi bir ödül verildi?
--spoiler--

buna cevap bsgçk? hadi ya? allahını seversen bir dini böyle mi yayıyorlar? gerçek müslümanlık bu mu?

yahu adama açıkla, olmadı mesaj at, deki kardeş böyle böyle, bak bu budur, tam bilgiye de sahip değilim ama sanırım şu sebepten oluyor...

yok onun yerıne ne yapıyor, bsgçk! iyi tamam bi siktirdim, gittim çayımı da demledim sonra koydum. ne oldu? ben hala allahın neden melekleri yarattığını öğrenemedim? sen ne yaptın? bsgçk bakınızı ile sevabın gözüne vurdun!
tabi hacu haklı olan sensin, soranda sorgulayanda kabahat...

edit: sinirden başlığı yanlış açmışız amk. duyarlı adamlar düzelltim saolasız. *