bugün

adalet sistememimiz çok bağımsız ve tıkır tıkır işliyor ya ondandır.
olay ajan üzerinden pazarlık yürütmedir. adalet bu olayda mahallemizdeki dul teyzedir.
reyizimiz brunson'u çok özel bir operasyonla amariga'da tutuklatıp, paketleyip türkiye'ye getirtecek.

ben inanıyorum buna.
reis-i cumhur, 1. recep tayyip erdoğan han hazretleri bir vecizesinde "atı alan üsküdar'ı geçti" buyurmaktadırlar.

t: saçma sapan bir itirazdır.
zaten dün akşam haberleri izlerken aklıma düşmüş olandır. sayın cumhurbaşkanı "yargı güvenimizi boşa çıkarmadı üzerine düşeni yaptı" deyince "ulan muhtemelen şimdi karara itiraz falan edilecektir kesin" dedim. dediğim gibi de oldu.

görsel

(bkz: çevir kazı yanmasın)
(bkz: atı alan üsküdarı geçti)

tabi bu gene ayakta uyumaya meyilli akp taraftarına yetecektir. bu fakir görevde olduğu sürece kimse serbest bırakamaz denilen adam serbest bırakıldı ortalık karışık. şimdi kararı bozacaklar belki 20 sene hapis kararı çıkacak ama rahibi nerede bulacaklarda mahkum edecekler bu saatten sonra ?
Cahil kitlenin gazını alma gayreti. Biz salmadık ki mahkeme hata yapmış. O salaklar da üç beş gündür yaşadıkları bunalımdan çıkarlar hee tamam tamam diye. .
Biz elimizdeki papazi katakulli ile birakiyoruz.

Bir de amerikadan terörist basini istiyoruz sizce bu kafa ile alabilirmiyiz?
Amerika.
savcının rutin davranışı endişelenecek bişey yok. dolarlarınızı yakmayın.

hakim reddedecektir sorun huzur içinde çözülecektir.
(bkz: güldür güldür)
Savcının "gollarımı açeydimde gitme diyeydiiiimmm! " diye iç burkan bir sonla bitecek gelişme.
hamdolsun

tam da ayfonu elime almış kırmak üzereydim

yüreklere su serpti.

tedbiren taksime çıkam da

bir kaç koreli gözüme kestirem

emir gelirse çin li deyip döverim.
Tecavüzcüyü serbest bırakan sistemden ne beklenebilir?
Normaldir.
Adalet hanımın ilk tecavüzü değil netekim.
oo zall bastım ekşini kardeşim.

t: ülkedeki hukuk sisteminin özeti. yargım anam yargım.
Şimdi baksen şu filme. Resmen Göz göre göre lades yapılmıştır. Şayet yargıya bir müdahale söz konusu ise bu tutuklama talebi niye? Eğer bir müdahale yoksa bu ihmal niye? Yok eğer bu siyasi bir manevraysa o zaman kuş uçtuktan sonra yapılan bu işlemin kime ne faydası olacak ki? Kaybolan hangi itibarımızı geri getirecek ki? Neresinden bakarsanız bakın yaşananlar tam bir komedi filmi gibi. Bu talepten sonra abd m hakan atillayı da bırakmayabilir. Bırakmaz.
teknik olarak hic bir onemi ve faydası olmayan taleptir. adam elini kolunu sallaya sallaya ulkeden uctu gitti neyin itirazı bu.ha diyorsanız ki biz boyle bir sey yapalım milletin gazını alalım o zaman gıyabında yargılayın idam cezası falan verin ki sanınız yurusun.
(bkz: koyun uyutma taktikleri)
reyizin polat alemdarı beyaz saraya salıp

tüm baronları tokat manyağı yapma zamanı gelmiştir.

fevkalade milli bir görevdir

haydi bolat göreve.