1. 1.
  amerika da katıldığı bir programda dile getirdiği yorumdur.
  tam anlamıyla dalga geçmiş ve yayınlandığı esnada programı sevmeyen bir çok vatandaşımızın duygularına tercuman olmuştur.
  yokum kelimesinin ardından neden bu kadar sevinildiğine anlam verememiş.
  programı anlamsız ve saçma bulmuştur.

  http://www.facebook.com/v...v=330899599436&ref=nf
  6 -1 ... cacaron
 2. 2.
  (bkz: yakum)
  (bkz: no yakum)
  2 ... yenisteril
 3. 3.
  bush'u ve ırak'ın işgalini destekleyen, karizmasını sıçtığım bi hollwood aktörünü, en dangalak yarışmalarından birine çağırırsan sonrasında böyle de dalga geçer tabii. işte 3 kuruşluk bruce wills'e 5 kuruş verdiğiniz zaman böyle şamar oğlanına dönersiniz. salak acun'un marifeti, hiç acımadım valla.

  ama bundan öte, bruce wills'in türk yarışma programlarından önce, kendi dangalak şovlarıyla ve kendi dangalak seyirci kitlesiyle dalga geçmesini öneririm. bir "yakum" olayını bile 15 dk konuşabilmiş, seyircinin de buna 15 dk gülmüş olması olayın komikliğini değil, durmadan dediklerini tekrar edip, artık işin bokunu çıkardıklarını gösteriyor.

  amerikan insanının ne kadar gerizekalı olduğu konusunu da izninizle ben açmak istiyorum; en basitinden tek bir bölüm, ellen degeneres show izlerseniz, görürsünüz. alt tarafı yarışma için seçilen şahsiyet ne kadar otistik, ne kadar abartılı, ne kadar delice mutluluk hareket ve mimikleri yapıyor. kültür farkı demeyin ağzınıza sıçarım. kültür farkı değil bu, amerikan insanının ne kadar tekdüze, ne kadar orjinallikten uzak, ne kadar yapmacık olduğunu gösteriyor. kültür emperyalizmiyle zaten içli dışlı olduğumuz amerikan yapımlarında gördüğümüz üzere, amerikan insanı aşırı mimikle konuşan, her şeye abartı derecesinde tepkiler veren, yapmacık, kişiliksiz ve manyak insanlardan oluşuyor. keltoş bruce wills abimiz de bunu görmüyor, onun yerine türkiye sırf gelişmekte olan bir ülke diye, kendileri sanki sütten çıkmış ak kaşıkmış gibi, kendilerini üstün görerek, türk milletiyle dalga geçiyor işte.

  o yüzden reyting uğruna, karaktersizin önde gideni olan bi adamı çağıran acun uğraşsın bu "dalga geçme" olayıyla.
  25 -1 ... jaheira
 4. 4.
  daha "yokum" un anlamını bilmeden yarışmaya gittiğini gösteren konuşmalardır. saf, yokumun negatif bir anlam içerdiğini anlamamış.
  4 ... ozzybuzzy
 5. 5.
  tüm dünyanın bu yarışmaya ölüp bittiğini sanan acun bundan ders alır mı hayır almaz, bu değerli yarışmanın seneye tekrar yayınlanacağı müjdesini zaten çoktan vermiştir. cebinde beş parası olmadığı halde elalemin kutusunsan çıkan paraya sevinen canlılarımız oldukça bu senelerce sürer. amma velakin o kel de gelmek için bolca para alırken iyi, burda şekerlik modunda durup her b.ktan keyif alıyormuş gibi yaparken iyi ülkene dönünce öt olur mu hacı, bu insanlığa sığar mı bruce sığar mı atalay?
  21 ... cansuyum
 6. 6.
  zaten programdada bi götünü yalamadıkları kalmıştı bruce wills'in.

  -'bruce sen süper oyuncusun favori aktörümsün' sözünü anlarım. fakat programdaki yarışmacıları öyle fişeklemişlerki sanki bruce'u özel hayatında tanıyormuş gibi hayatımda tanıdığım en baba adamlardan, süper bir kişilik, harika insan gibi yorumlar yapıldı adama program boyunca.birde biriside o manken hatunla çok yakıştıklarını filan söylemişti orda ben zaten iyice kopmuştum.
  3 ... bluetiger
 7. 7.
  lan burda polat alemdar gibiydi programda bi ağır abilik, bi cool edalar. orda resmen soytarı olmuş yavşak. ülkesi gelir ortalığı kana bular, soytarısı gelir başımıza adam olur.
  6 ... benbendegilimbirgunbenolucam
 8. 8.
  acun'un türkiye'yi aşağılayıcı bu olaydan dolayı üzüleceğini ve "aamanınn ne yaptım benn" diyeceğini hiç sanmıyorum, aksine david letterman gibi önde gelen bir talk show cunun programına dalga geçme konusu olarak bile malzeme olduğu için bu olaydan kendine pay çıkaracağı için hayıflanıyorum. tabiki bu videodan da bruce'un taşak geçmeye dünden razı bi insan olduğunu, giydiği donu patlatması ve üzerine su felan dökmesinden anlıyoruz.

  ancak ne de olsa ben ülkemdeki herhangi bir olayın böyle bir programa, ortam malı olarak taşak malzemesi haline getirilmesinden dolayı üzgünüm ancak bunu benim değil rating uğruna herşeyi yapanların düşünmesi gerekiyor. bu olay aklıma kanal-i-zasyon filmini getirdi.
  4 ... turkerr