1. 1.
  dünyanın en güçlü 3 ikon adamı.

  van damme reyizin yeri bende ayrıdır. dövüş stiline hastayım. jackie chan'ı severim ama dövüş stilini pek sevmem. çok uçuyor kaçıyor fırıldak. ama nihayetinde ikisi de ilk 3'tedir. ama bruce lee reyiz, van damme'ı ve jackie chan'ı tek alır.

  bruce lee vs van damme vs jackie chan
  3 ... hayallere dalan dalgic
 2. 2.
  uzak doğu dövüş filmleriyle büyüdüyseniz kabullenmesi zor olabilir ama 3 vs mike tyson olsaydı mike nin sağ kroşesiyle üçünün de labut gibi devrileceği versus olurdu.

  EDiT: eksileyenler HAYATINDA BiR KERE BiLE DÖVÜŞ SPORU YAPMAMIŞ , BRUCE LEE NiN KURŞUN GEÇiRMEZ KARIN KASLARının OLDUĞUNA iNANAN TAYFADAN HERHALDE.
  -6 ... robert porter
 3. 3.
  uzak doğu dövüş filmleriyle büyüdüm bruce lee nin yakınından bile geçemez surda yazılanlarlar
  bruce lee gelmıs gecmıs en buyuk efsane dovuscudur adamın yumruk hızı kungfu teknıgı o çok baska bı sevıye.
  5 -1 ... micheal
 4. 4.
  hala mike tyson diyenler falan var. şu bizim rahmetli sinan şamil sam'ın indirdiği tyson. şaka mısınız, gerçek mi? tyson döneminin en iyi boksörü olabilir ama o kadar. her kuralın serbest olduğu bir dövüşte tyson ne yapabilir lee'ye? birincisi, mike bruce lee'ye dokunamaz bile. ikincisi, bruce lee'nin parmaklarıyla bir çeliği delebilecek kadar güçlü olduğunu bilmiyorlar sanırım. bruce lee'yi teke teki geçtim, topluca üstüne gelsen bile dövemezsin. hem tekmeleri, hem refleksi, hem de gücüyle üstünden geçer herkesin.
  4 -2 ... hayallere dalan dalgic
 5. 5.
  Bruce lee sadece dövüş ustası değil aynı zamanda müthiş bir filozoftu.

  Bir felsefesi ve farklı bir bakış açısı vardı bu yüzden bruce lee diyorum.
  4 -1 ... serefsizimbenmaklimagelmisti
 6. 6.
  van damme'a ve chan'e saygımız ve sevgimiz var ama bruce lee, ikisinin yanına mike tyson'ı ve birkaç boksör, kareteci vs daha koyar, onları tekmelerken bir yandan da bisküvi yer.

  bruce lee vs van damme vs jackie chan
  5 -2 ... aslolan fenerbahce dir