bugün

(bkz: bir fabian ernst değil)
bir insanın dibe batıpta nasıl tekrar ayağa kalkıp ben buradayım diyebileceğini gösteren kafadır.
son 2 albümüyle yeniden eski günlere dönünce ve arkasından 2 sene evvelki şu olayı hatırlayınca nereden nereye diye tepki verdirten olaya sebebiyet veren britney spears'in dazlak kafası.
darbuka çalınası keltoş kafadır.
(bkz: evet britneyin keli şeyimizi gerdi)
(bkz: bundan bize ne)
bunalımdaki bir kadının son çırpınışlarıdır.
nefretime haiz olan biritniy hatununu enseye şaplak Johann Wolfgang von Goethe parmak olayı için biçilmiş kaftan haline getirmiştir.
yaşadığı bunalımın eseri. para şan şöhret bi yere kadar allah aklımızı almasın diyoruz her gördüğümüzde
saçları varken çekici olmayan ama kafası maymun götüne dödüğünce çok beğenimi kazanan britney spears'ın tokatlanası uzvu.
o kabak kafayı kendisi yaratmıştır.
saçını kendisi kesip sonra da objektiflere poz vermiştir.

aha burdan bakabilirsin:
http://ziza.ru/2007/02/19...teper_lysaja_15_foto.html
vahsi cazibeme kapilan ama benden bir yuz bulamayan britney'in yaklasik on senedir girdiği bunalimdan ötürü yaptigi hareket. bana ne arkadas ben mi ona bana aşik ol dedim.
allah allah ...

(bkz: mesela yani)
(bkz: zwht)
bir zamanlar zuppe Kevin Federline'nin o pis parmaklari arasina- kim bilir kac kez - aldigi sari ve guzel saclarin bittigi degerli, yuvarlak kafa.
ünlü olmanın psikolojisi.. ne yapacakları belli olmaz bunların.. ama britney'i sever miyiz, ben onu bu haliyle de sevmeye hazırım..
(bkz: başarısız)
biri koysada kendine gelse dedirten kafadır.
(bkz: ŞAPLAA KODUMDU MUDU)
her türlü güzel kafa. kökü onda kardeşim gene çıkar, britnet lan bu dimi?
atalarımızın özlü bir sözüne uygun durum.

(bkz: benzini shellden)...
yüz güzelliğine çok güvenen bayanların kervanına katıldığının haberidir.
bu acayip kendini kanıtlama şekli ;
"benden güzeli yok , o kadar eminim ki kel bile olabilirim"
şeklinde tezahür eder.
ülkemizin en güzeli (!) hülyamız avşarımız da bunu kendi dergisinin kapağında ilan etmişti.*
britney spearsın kel imana gel* esprisine maruz kalmasına neden olcak kafadır. ayrıca britney spearsın sivri kafaların soyundan geldigini dusunuyorum hatta ensesinde ki dovme onların klanının isareti falandır bence. *
popüler kültür ikonlarından birinin imaj ile alakalı hareketi, hastalık olduğunu sanmam.
kel lafzı açılmışken aklıma v for vendetta daki evey * geldi, bu iki resmi bi karşılaştırdım kafamda. de get yalan dünya dedim.
kanımca britney'in karizmayı çizdirdiği görüntüdür.
cat cat kel britney espirisi bile yapilamayacak olan felaket durum.
peşin hükümlü olmamak lazım. belki kanser olmuştur da o yüzden saçları dökülmüştür.
bi insanın kel kafası bukadarmı miğde bulandırır. britney spears'in kafasının yuvarlağınında çok güzel olduğunu kanıtlamak için yaptığını düşünmek istediğim, ilk gördüğümde ahanda britney spears faşist dazlaklara katıldı dediğimiz yuvarlak şey. (bkz: bu bir kabus olmalı)