1. 1.
  öncelikle bir rahatla arkadaşım. arkana yaslan ve tüm kalkanları indir. heyecanlanma yok böyle bir şey, varsa da ben de bilgisi yok. bişeyler yazacam da başka türlü okumazsınız diye bu yolu seçtim. ama bi okuyun güzel noktalara değindim, değdirdim.
  ey uludağsözlük yazarları ! olm efendi olun azıcık lan. bu ne sol frame arkadaşım. sözlük forumtr gibi bişey olmuş. forum değil reform lazım bizlere. forumu da bırak böyle başlık var lan "bakire kızın titreyen vajina dudakları" . olm höst lan, çüş lan, yok dilledim yok öptüm yazmış. öpmeden ruj da sürdün mü tatlı kardeşim güzelce siktin mi? tek bu mu sorun sanki. müthiş bir tayyipçi/atatürkçü tartışması var. bak ben bir atatürkçü olarak başta söylerim ki recep'in mukayesesi mümkün değil. kulvarı yetmez. onu bi baştan belirtelim. he ne diyorduk, şimdi bunlar toplumun kimi kesimlerince kabul etsen de etmesen de idol olan insanlar. ona göre yaz ona göre çiz. çıkıp da pc başında 2 adet açık explorer penceresinden birinde vatangazetesi web sitesinde ünlü frikiklerini inceleyip diğerinde atatürk'ün kürtlere karşı tutumu adlı başlık açıp gerginlik yaratıcı konulara dalma. sonracığıma ben namazımı falan kılmayan bir müslümanım. yani bana sormadan kimliğime yazılmış müslüman diye, işte bu nitelikte bir müslümanım. ama burda dinine çok bağlı yazarlar olduğundan ötürü dinle ilgili yazdığım yazılarda son derece dikkatliyim. böyle gerçekten dinsizliğiyle övünen bok kafalılar var, ekran başında olmanın, haliyle dayak yemeyeceğinin 100%100 garantisi altında allaha kitaba verip veriştiriyorlar. inanın ben hiç siklememek bu yazarları ama burda kimi arkadaşlar gerçekten rahatsız olmak. o yüzden bu yazıları yazan elemanlar sürtüşme çıkartmayın. efendi olun, yarından itibaren namaza başlayın, bi ara bana da öğretirsiniz. son olarak kimi yazarlar var sanıyorum ki kandil dağı'ndan yazıyorlar, aşırı kürt propogandası yapıyorlar . fark etsinler ki onlar ne zaman bu tarz bir yazı yazsa, bizler de istemsizce de olsa kürtleri küçümseyen yazılar yazmak zorunda kalıyoruz.

  yani arkadaşlar şaka bi yana demek istediğim şu "sözlük yazarları sabri sarıoğlu'lu entryler dışında belli bir konuda mutabakata varamıyor. geriye kalan her konuda fikir ayrılığına düşüyor." (bkz: sabri sarıoğlu'nun toplumdaki kutuplaşmayı önlemesindeki büyük rolü) az sağduyulu yazalım ve okuyalım. burası bir sözlük, yazılanların, tabi ki tamamı olmasa da bir kısmı bilgi verici konular olmalıdır. yazımın bundan sonraki kısmını nihat doğan üslubuyla yazayım da etkileyici olsun.

  ben bugüne kadar bu camiada kimseye kötü laf etmedim, kendime de ettirmedim. bugün nihat doğan bir markadır.krizdennnnn etkilenmez. krizi bitirirrrrrrr. o düzgün yazın der siz düzgün yazarsınızzzzzz. anadolu gibi mert olun, yürekli olun. türkiye'nin genciyiz, gençleriyiz.sağduyulu olalım. nihat doğan kızdımı güneşten beter yakar. herkes haddini bilecek.
  31 -10 ... aristo socrates ve smile yk
 2. 2.
  (bkz: kota dostu)
  3 -1 ... premature hulk
 3. 3.
  (bkz: kırık veya ölü link)
  4 ... neden hagi
 4. 4.
  (bkz: bu da mı gol değil)
  5 ... artik ne anladiysan
 5. 5.
  (bkz: yazar burada hislere tercuman olmus)
  3 ... wreker
 6. 6.
  (bkz: sözlük bana seks kasedi bul lan allahsız)
  3 ... kajmer
 7. 7.
  (bkz: repleri görelim beyler)
  (bkz: emeğe saygı)
  4 ... patlak fermuar
 8. 8.
  (bkz: linkler kurbağa olmuş dostum yenilersen seviniriz)

  ayrıca ;

  (bkz: emeğe saygı artı rep)
  4 -1 ... dark jedi in da house
 9. 9.
  (bkz: bir an için heyecanlandın itiraf et)
  6 ... raynor
 10. 10.
  (bkz: konuya yeterli ilgiyi görürsem yeni linkler yolda)
  (bkz: rep rep rep)
  1 ... turkkahvesitadindanescafe