1. 0.
    bundan yaklaşık 10-12 sene evvel şalvarlı etin sahibi abuzer göktaş bana devlet ucuz ve uzun vadeli, 50 milyon dolar kredi versin türkiye'yi ete boğarım çocuklar sabah kahvaltısın da pirzola yer demişti.(buna benzer bir söz) ..
    dükkanın ve etin etni ondan alırdım ümraniye'de ki et mağazasında. 1,5 liraya kuzu kelle aldığımı bilirim. but fala 9-10 lira antrikot 12 lira idi. hazır köfte ,adana falan 10,5-11 lira.

50 milyon $ .

yapacağına inandığım et işini en iyi bilen türkiye'de ki tek insan(ha tanımam etmem,bir kare kardeşi ile muhabbet etmiştim o kadar)

adamı rezil ettiler kurşunladılar,dükkanını bombaladılar arabalarını bozdular daha daha ..
    ve şimdi brezilya'dan ,uruguay'dan ,abd'den rusya'dan canlı hayvan ve kesilmiş et geliyor.(daha pek çok ülkeden)

tek seferi yada bilemedim 2-3 posta 50 milyon dolar. buı sene sırf abd'den 580 milyon dolarlık sığır ithalatı olmuş. (gazete)

işte akp'nin ve doğrusu ondan evvel ki sağ sömürü düzeninin bekçisi iktidarların yaptığı bu.

ihanet..
    4 -2 ... baris hemen simdi
  2. 1.
    kaynak oda tv.

peki.
    -9 ... masklavi
  3. 2.
    çok bilmiş akp koyunlarından bir tanesi (mhp sığırı da olabilir) haberin oda tv. haberi olduğunu yazmış.

tabi akp'den beslenen haramzade basın yazmamış bizi sığırlar davarlar inanmıyor.

brezilya'dan kilosu 4,1 abd dolarına getirilen (yaklaşık 25 lira) bu hayvanlar hastalıklı çıkıyor .
    türkiye'de yetiştirilen sağlam besi hayvanına hükümet evet akp hükümeti 15 -18 lira arası para teklif ediyor. bu arada 18 tl.'ye satan tavsiye mektubu getirirse herhalde akp'den çünkü 15' liradan fazlaya satan yok ankara'da.

ve hayvan sahiplerinin dediğine göre rüzgardan bile bulaşabilecek şarbon hastalığına tutulmuş hayvanlar niye ankara'da . diğer hayvanlara da bulaşsın diye mi diye soruyor hayvan sahipleri.
    ve brezilya'dan getirilen ve veteriner denetimsiz yurda sokulan bu hayvanları kim getirdi et balık'a sattı.

işte havancılıkla ilgili bakanlıktan tek açıklama yok.

sonra milli tarım milli hayvancılık milli sanayi milli yalan dolan. akp bu işte.

hadi oda tv.nin haberi yalan , sözlüğün ak davar ve sığır takımı ve mhp'Li faşist vatan hainleri cevap verin.

vata millet ha ,allah belanızı versin.

ülke satılıyor ve maalesef chp ve sair muhalefet susuyor . biz bir kaç kişi sessiz çığlık atıyoruz..

roma'nın kurduna arab'ın putuna tapanlar bunlar...
    6 ... baris hemen simdi
  4. 3.
    suriye iti uğursuzu iteler, brezilya hasta ineğini iteler ülke resmen dünyanın ardiyesi oldu.
    3 ... flat head
  5. 4.
    (bkz: müritleri sikerek tedavi eden şeyh)
    Bunun bir üst versiyonu. Müstehaktır. Kızamıyorum.
    2 ... thelma
  6. 5.
    Eyy şarbon lobisi sen kimsin ya denilmesine ne kadar kaldi dersiniz? Gerçi bundan da magduriyet devsirirler bunlar. sonrasi mi? Hülooğğ!!!
    ... abaninaltindakisopa
  7. 5.
    o hayvanların hangi şartlarda yaşadığını

hangi şartlarda taşındığını bilen gören

şarbon ney ki loooo

der.

neyse

reyiz var sıhındı yooohh.
    2 ... timur cengiz hulagu
  8. 6.
    Çomar tayfaya ücretsiz olarak dağıtılması gereken etlerdir.

Toplu itlaf!
    ... mitolojide kokorec tanrisi