1. 36.
    hakkında dönen donanma özel kuvvetler iddiaları doğru olmayan terörist.

zamanında 4chan'da dönen navy seal copypasta' sını bire bir alıp yapıştırmış.

navy seal copypasta'sını özet geçmek gerekirse:

bizdeki "10 yıl karate 3 yıl judo 5 yıl pezevenklik yaptım kavga etmek isteyen orospu çocukları mesaj atsın" tiradının özel kuvvetler temalı versiyonu. uzun uzun tercüme ederdim de hem üşendim hem de tiradın içeriği boş ve leş ötesi.

amaç insanlar doğru bilgilensin.
    3 ... kornisten kovulan perde ruleti
  2. 37.
    Her ne kadar psikopat bir orospu çocuğu olsa ne yaptığının şuurunda zeki bir katil. Şu cümlelerinden anlayabiliyoruz:

"Kısa sürede unutulacağım ki benim için mesele değil. Neticede kendi halinde ve içe kapanık bir kişiyim. Ama yaptığım eylemin ardından gelecek artçı sarsıntılar, siyasi söylemleri tetikleyerek, korku ve değişim atmosferi yaratarak uzun yıllar boyunca hissedilecek - ki istediğim şey de bu."

davasına inanmış, Türklerin tarihte dedelerine nasıl geçirdiğini çok iyi okumuş ve intikamını ona göre planlamış bir piç.... modern dünyada adalet ve hukuk kavramları yerde süründüğü için tıpkı breivik gibi bu fahişenin evladının da yaptıkları yanına kâr kalacak maalesef.
    4 -4 ... manowarkills
  3. 38.
    Yeni Zelanda'daki terör saldırısını gerçekleştiren, 17-20 Mart 2016 ve 17 Eylül 25 Ekim 2016 tarihlerinde Türkiye'de bulunduğu belirlenen Terörist.
    ... dore guido orefice
  4. 39.
    anders breivik'le şaşırtıcı derecede benzeyen yönleri olan psikopat.
    1 ... the godfather
  5. 40.
    Anca secdede saldırırsın amına koduğum çocuğu. Senin dedelerin de secdede saldırmıştı. Karşılarına çıkıp adam fibi çarpışmaya götün yemez. En savunmasız hallerini kollar arkadan saldırısın ırzı kırık piç kurusu.
    11 -4 ... frekans
  6. 41.
    hala ve hala akıl sağlığının yerinde olmadığı yönünde yorumlar yapılan terörist.

şerefsiz batı medyası utanmasalar adamı savunacaklar. ben bu kadar bilinçli-planlı-soğukkanlı bir şekilde insanlar öldüren bir katil görmedim.
    5 ... aeneskral
  7. 42.
    49 kişiyi öldüren katil.

https://www.ntv.com.tr/ga...%2cXAjiiwjgR02hnzHAtzHiVg
    1 ... true
  8. 43.
    brenton tarrant
    brenton tarrant
    1 -1 ... ride the lightning
  9. 44.
    bütün faşistler gibi zırcahil bir zırdeli.
    yeni zelanda beyaz adamınmış. ulan it. yeni zelanda maorilerin. şöyle bir halk.

brenton tarrant
    8 -1 ... strawberry blonde
  10. 45.
    (bkz: #41232821)
    ... basat55