1. 1.
  Tartışmasız gerçek. Tamam müthiş dizi hatta hayatımda izlediğim en iyi dizilerden biri.

  Ama birçok kişi bir anlık da olsa meth çekmeye özenniştir.

  hatta o tuco'nun burnuna çektikten sonra kendinden geçmesi falan resmen ağzımızın suyunu akıtmıştır, benim bile ulan ben ki hayatımda bırak uyuşturucuyu ne tek dal sigara ne de tek damla alkol kullanmamış beni bile ulan tadı nasıl acaba diye meraklandırmışsa bu işi başarmışlar demektir senaristler.

  Ki büyük ihtimal birçok ülkede özellikle güney Amerika'da meth satışları patlamıştır.

  benim tahminime göre senaristin bu uyuşturuyu ballandıra ballandıra dile getirmesi kartellerin zoruyladır. Büyük ihtimal kartellerden yüklü miktarda para alıp karşılığında subliminal ya da direkt olarak insanları meth'e yöneltmiştir.
  7 -1 ... 1 1 2 3 5 8 13 21 34 55
 2. 1.
  uyuşturucuya değil ama uyuşturucu satmaya ya da yapmaya özendirebilir.
  7 ... ellesar
 3. 2.
  özenemez ki. dikkat ederseniz meth kullananların yaşadıkları durumlar da anlatılıyor. yani bırak özenmeyi direk iğrendiriyor.

  yalnız satmaya özendiriyor o doğru.
  ... kremalivodka
 4. 3.
  Bu madde yüzünden Dişleri çürümüş , yüzü sivilce dolu, mahvolan hayatlar, aileler, küçük çocuklar, ölenler ve kendini para karşılığı satan insanları da göstermiştir dizi.
  ... genc makinist
 5. 4.
  Esrar ot mariuhana gibi şeylere özendiriyor , meth zaten türkiyede bulamazsın sigara içmeyen adamım ama canım çekti bu dizide şuan günde 1 paket içiyorum.
  ... milkshakeinpipeti
 6. 5.
  Bir kimyaya ozendirmesi değildir hayzınberg olcaz diye seçtik ama bakalım bitecek mi ömür törpüsü bölüm.
  ... professor chaos
 7. 6.
  diziden son derece etkilenen ergen beyanı. e nolacak sigarayı, alkolü sansürleyip; kumar sahnelerini yayınlamaya izin vermeyen bir ülkede yaşıyoruz. birden böyle bir dizi görünce ergenler çıldırdı.
  ... bosol bosol bobosov