1. 1.
  abartılmamış ve bir balon olmayan bu diziye en çok yakışan sözdür.

  zeka unsuru, aksiyon, dram, komedi, gizem, macera, heyecan, aşk, illegal, aile sevgisi...

  her şey bu dizi de mevcuttur. kesinlikle ve kesinlikle en iyi dizi budur.

  --spoiler--
  eleştirebileceğim tek sahnesi vardır o da final. ben hep heisenberg'ü ailesi ile miami sahillerinde kokteylini yudumlarken mutlu bir sonla bitmesini beklemiştim...
  --spoiler--
  8 -6 ... tam35izmir
 2. 2.
  tamamen gerçek olandır. her çok iyi şey için söylenen
  -abartılıyor.
  -yok canım o kadarda kusursuz olamaz vs. şeyler breaking bad için söz konusu olamaz.
  2 ... kazandimdageldim
 3. 3.
  (bkz: yabancı dizi izleyenlerin özenti olması)
  2 -3 ... by jesus
 4. 4.
  Kalitesi tartışılmayacak dizidir. Bazı ergenler çıkıp, ya çok sakin aksiyon diye ağlarsa yaşlarına verelim. Gerçekten izlemesi keyif verir. Bir günde sezon bitirmeye çalışmışlığım vardır. Hele karısı (bkz: skyler white) bu insandan nefret edebiliyorsa insanlar kendileri diziye, karakterimize nasıl bağlı olduğunu gösterir.
  2 ... percy
 5. 5.
  yaklaşık 5 gün sonunda prison break in bütün bölümlerini izledikten sonra bana cok yavaş gelmişti. galiba beynimde yanmış olabılır. ama sonuc olarak breaking bad ıda bitirdim. bana göre prison break akıcılık konusunda daha iyi hele ki ilk sezonu gerçekten muhteşem ve tabi ikinci sezonun başları. ama breaking bad'ın konusu cok daha farklı.. akıcımı desem değil, sıkıcımı desem o da değil. bak yine kafam karıstı..
  ... extacy
 6. 6.
  Tüm kalbimle katıldığım önermedir. Bu diziyi izlemeyenler çok şanslılar. Keşke onların yerinde olaydım. *

  Bir keresinde dizinin en son kaldığım bölümünü izlicektim ki arkadaşlar geldi. Ne izliyosun muhabbeti falan. Dedim breaking bad çok iyi dizidir oturun izleyin. Çocuklar da yabancı dizilere yeni yeni sarmışlar. Her neyse oturduk dizinin başına açtım kaldığım bölümü. izleyenler bilirler 'sinek' diye bi bölüm. Allahım bu kadar sıkıcı bi bölüm olamaz 45 dk boyunca bizim adam laboratuvar'ın içinde sinek öldürmeye çalışıyor. Arkadaşlar haliyle 'bu mu lan süper dizi' diye küfür etti * . Bi şeyde diyemedim adamlara. Öyle bi rezil oluştu o. Yapımcıların alacağı olsun.

  Edit: laboratuvar nasıl yazılır diye kontrol edip düzelttim *
  5 -2 ... kaderimse np
 7. 7.
  kesinlikle doğrudur. her bir bölümü çoğu filmden daha başarılıdır. bu önerme dünya tarafından da kabul edilmiş olsa gerek ki imdb'de 1. sırada yer alıyor 10/9.5 ortalama ile.
  2 ... bosol bosol bobosov
 8. 8.
  kesinlikle benim de tüm kalbimle katıldığım önermedir özellikle son bölümleri gerçekten duygusallıkta zirve yaşatır insana. bu arada game of thrones 9.6 imdb puanıyla şu an birinci sırada, tabi ki bunda breaking bad in bitmesinin de etkisi var.
  1 ... sutatamayanpg
 9. 9.
  behzat ç. çekilmeseydi doğru olabilecek önerme.
  1 ... esseginnicki
 10. 10.
  kesinlikle katıldığım önerme.
  --spoiler--
  sinekli bölümü bile özledim amk.
  --spoiler--
  6 ... istisnaibidurum