bugün

baska tarafta gerard butler soyunuyordur.
eşcinsel olduğunu saklamayan kızdır.
günümüz genç kızlarına göre brad pitt onların babaları yaşındadır, tabii dönüp bakılmaz, ayıp, ama bir justin bieber olsa, bilemiycem.
bakmaz, o an erir zaten.
vay anasını, yalancı ilan edilen kızmış.

tüm millet abazan sözlük yazarı sanki amına koyim.
önemli olan bakmak değil, görmektir.
o kız da göreceğini görmüştür zaten...
olmayan kız. bir kız lezbiyen dahi olsa brad pitt soyununca bakar. kandırmayalım şimdi birbirimizi.
brad pitt'in 48 yaşında olmasından kaynaklanır.
Atıyordur ya da eşcinseldir.
muhtemelen helana bonham carter'a sevdalıdır ve onun gibi giyinir.
bakarsam dayanamam diyen bastırılmış duyguları olan kızcağızdır. bakınca ne oluyor tatlım? neden bakmıyorsun?
çoktan üstüne atlamış kızdır.
en az adriana lima önümde soyunsa dönüp bakmam diyen erkek kadar yalancıdır. *
kimse yazmamış çok şaşırdım. sarışın erkek sevmeyen kızdır kanımca. diğer alternatifler daha zayıf gibi geldi bana.
salise farkıyla kaçırmıştırız aslında soyunduğu an hemen gözlerini çevirir bakar dahada bakmaz.aslında bakmamış sanarız biz.
muhtemelen kızın arkasında george clooney çıplak olarak duruyordur.
'' dönüp bakmam direkt veririm '' diyen kızdır.
bakıp kalmaycaksın öyle , atak olacaksın zaten. hı hı.
sarışın ve olgun sevmiyordur.
brad pitt' in artık yaşlandığı gerçeğini kabul eden kızdır, candır o canandır.
siktir lan diyecegim kızdır
(bkz: hassicome)
Dönüp bakmak yerine iyice yakınlaşıp bakıcak olan kızdır.
Brad Pitt'in artık yaşlandığının,eski karizmasının kalmadığının farkında olan kızdır.Brad Pitt'in Brad Pitt olduğu dönemler başka,o halini bilen bu haline tav olmaz.Sonuçta Brad yaşlandıkça çöküyor,kilo alıyor,yüzü kırışıyor.George Clooney öyle mi yaşlandıkça daha bir bakılası oluyor.Sonuçta neymiş herkese yaşlanmak yaramıyor.
Benimdir. Ama ayıp diye değil, burdaki dönüp bakmamak ağzı açık hayranlıkla seyretmemek/ vermemek anlamında kullanılıyor. Bakmam. Adam yakışıklı olabilir ama degisik bi iticiliği var, sevmiyorum. Brad pitt de benim için ölmüyor tabi ama yine de sevmiyorum.
Benimdir. Sevdicegim varken kralı gelse dönüp bakmam.