bugün

bayadır beklediğim, bügüne kısmetmiş dediğim kıyaslama.

edit: başlık üzerime kalmış.
edward norton ikisine de koyar.
beybi feys olarak anılan iki ünlünün karşılaştırılması. madem beybi feyslerden yola çıktık. o zaman bradley james ikisini de döver.
yakışıklılıkla gölgelenen başarı ve yeteneğe iki örnektir. ayrıca;

leo narda,
bırak artık nazı,
bir yüz ver leyla.
leo oyunculuk bağlamında brad i evinin kadını yapar.
fight club'ta ki performansı nedeni ile brad pitt demek istediğim ama inception ve blood diamond filmlerinde ki mükemmel oyunculuğu nedeni ile leonardo di caprio'nun bir adım önde olduğu karşılaştırma.
karakter.
yakışıklılık.
oyunculuk.
karizma.

hep birinci brad pitt'in geldiği kıyaslamadır.

not: dünya genelli olarak bakarsak 1. gene pitt 2. di caprio dur.
johnny deep ikisini de sikebilir.
büyük kapışmadır. gençlik halleri derseniz hep arada kalırım. ama şimdiki hali derseniz brad pitt derim.
Brad'in Nick Cave ile bir filmi var ve geçen süre içinde tarzım da var diyebildi. Di Caprio ise geyik herifin tekidir.
leo tabi ki de. yaşlandı ah be.
Pitt ve sustum.
Pileyboy necatinin bıyık farkıyla aldığı versus.
Lahmacun alır. Pardon o başka başlıktı.
lahmacun alır. hayır doğru başlık.
moderasyonun halini özetleyen versus.

5 koca sene, daha önce gammazlanmış ve hâla canlı bu başlık...
Leonardo di caprio en iyi erkek oyuncu oscarına sahiptir. Bunu da her sene daha fazla çalışarak, canını dişine takarak almıştır. Brad Pitt anca piçlik peşinde koşsun.
kararsız kalmamak imkansız.
brad pitt hollywood tarihinin gördüğü en randımanlı aktördür. di caprio ise titanic'de parlayan balondur. nejat işler vs kıvanç tatlıtuğ gibi olmuş biraz.
Brad Pitt dir elbette.
brad pitt daha iyi oyuncu mu? yuh artık arkadaş.

görsel

brad pitt daha yakışıklı, dicaprio daha iyi oyuncudur.

uykumu getiren çok fazla brad pitt filmi izledim, bunun aksine leonardo dicaprio'nun ipten aldığı çok fazla vasat senaryoyu da gözümü kırpmadan izlediğim oldu.

bu adam kendini bir şekilde izletiyor.
görsel

Brad Pitt daha yakışıklı Leonardo da çok yakışıklı. ikisi de büyük oyuncu, her ikisini de çok severim.
ikisi de ağır alfa abilerdir.
Leonardo di caprio'nun ise 25 yaşından büyük sevgilisi olmadığı için idolümdür aynı zamanda.

ikisi de neredeyse eşit seviyedeler, karşılaştırılamazlar. muhtemelen her ikisi de 1000'in üzerinde kadınla yatmışlardır.
brad bildiğin yaşlandı. artık piyasa leo'ya kaldı. ortalığı yıkıp geçiyor.

brad sevenler derneği üyeleri, bu versusun yeni galibi artık leo di caprio'dur. brad abimize geçmiş olsun dileklerimizi yolluyoruz *
ha brad yine bi 20 sene genç kızları çatır çatır hoplatır. ben sadece bu versus için konuştum.
ikisi de iyi oyuncular. ama Brad pitt'in bir eksisi var ki çok "tipik" çok "talep edilen" bir yüze sahip. Di caprio ise daha karakteristik bir yüze sahip ve oyunculuk konusunda en az 5 oskarlık rolünü bulup çıkarabilirim filmlerinden. Popüler olup iyi para kazanmak için iyi olsa da Bradd Pitt'in babyface yüzü iyi oyunculuğunu bana göre bir anlamda gölgeliyor. O yüzü her rolde oynatamazsın çünkü, Tom Cruise gibi hayatı boyunca örnek alınan baş rol karakterleri oynamak bence sanat adına çok verimli bir süreç değil. Leonardo di Caprio bambaşka bir şey. Adam oyuncu olmak için gelmiş dünyaya, üstesinden gelemeyeceği rol yoktur o adamın.