bugün

60 yaşındaki moruk brad pitt hayranlarını şoka sokan fotograf.

görsel
SGK ÖNÜNDE ECZANE POŞETiYLE DOLAŞAN EMMi TiPi VAR.
konyalı koyun çobanı kreasyonu.

yakismis ama hakkını vermek lazim.
Çuval giyse yakışır sözünü doğruluyor kendileri. yaşlılık bile tylerımızı es geçmişken böyle torpili o iğrenç ötesi pantolon sarsabilir mi ?

Bu adam pezevenk gömleğiyle bile dünyayı kendine aşık etmiş, daha neyi kanıtlasın ?!*
görsel
Kıyafeti ne kadar buruşmuş yazık. Bir utu süreni bile yokmu bunun. Sözlükte ki kızlar yardımcı olsunlar. 60 yaşında mi bu adam. Yine de yakışıklı ama kıyafeti beğenmedim.
Boynundan asaği yurdum insanı.
Bu adama dayı kıyafetleri bile yakışıyo, ona bakınca kendime ekmek veresim gelmiyo.
the big short filmindeki rolünden hala çıkamamış olabilir.
Pantolon olmamış. Bence yakışmamış.
Buna da yakışmış demezsiniz aminüyum. O pantolon ne lan öyle. Karizma yerlerde.
Benim ülkemin vatandaşı böyle giyinse ıyy varoş dersiniz. Ama elin ünlüsü böyle giyince oha çok tatlı karizmatik dersiniz.

iki yüzlülük felan. Yazık.
Mk aynısını biz giysek köy cinayetine şahit yazarlar Müge anlıya çıkarız.
adam her türlü karizma.
country style diye moda çıkarırlar bu fotograftan ve çatır çatır da satarlar. 1 seneye kalmaz muhtar emmi kılıklı adamlar ile robadan elbiseli kızlar olur dört bir yanda.
bu adam bile çirkin gözükebiliyormuş çok karamsar olmamalıyız beyler tarz falan bunlar önemli şeyler herhalde.
Gercekten giydigi en kotu kombin olabilir. Brad pitt de olsan bu kombin olmaz. Olmazzz. Tamam adam yakisikli ama bu giyim yakismamis. Artik nasil bir doyum noktasina ulastiysa boyle giyiniyor.
Yakışmıştır. Adam tarz.
Ökkeş uncle...