bugün

kıvanç tatlıtuğ gibi sarışın ve uzun boylu olmaktan başka pek bir hüneri olmayan ''alman turistin'' bile bölüm başına 100,000 lira aldığı düşünülürse,brad pitt gibi bir dünya yıldızı için hiç de yadırganmaması gereken meblağdır..

brad pitt oynarsa seni dünya tanır çünkü..
bunu sağlayacak şeyin muhteşem yüzyıl'da oynaması olacağından ötürü, hiçbir zaman cebine girmesini istemediğim paradır.
dizinin setini basip kirilmadik cam sikilmedik am birakmamak lazimdir.
hadi sizler oyuncu olarak kaymagini yiyorsunuz da elin adamini getirip 1 bolum icin 2milyon veriyorsunuz bu ne demek yaaa..
tamam para benim degil degilde bu ulkenin milli servetidir. yaziktir,gunahtir, israftir, haramdir.
sokakta bu kadar ac ve acikta kendi vatandasimiz varken.

verin amina koyayim verin, yarin birgun steven seegal gibi turklerin terorist olarak varsayildigi ve hepsini birbir yakalayip dove dove oldurdukleri bir filmde de basrol oynar bu ibne, sonrasindada biz ne yaptik dersiniz .
iyi paradır.
paradır.
ona verilecek 2 milyon dolar, oynadığı bölümlerde kazanılacak reklam geliri düşünüldüğünde devede kulaktır.
edward norton'ın iffet dizisinden 1,5 milyon dolar aldığını düşünürsek normal olan durumdur.

- dur cemil napıyorsun?
+ ben cemil'in hayvani içgüdüsüydüm.
x abi çekil gözünü sevim ağız tadıyla bir tecavüzde edemiyoruz.
+ iffet beni istiyordu, ben cemil'i, cemil'de iffet'i aramızda böyle üçlü bir çıkmaz vardı.
x ohooo iyice uçmuşsun sen dayı.
güncel Önemli Başlıklar