bugün

madem sözlüğü satacaktın zall, biz niye düzeltme adına eylem yaptık ki? hayır yani şunu anlamıyorum sen sözlüğü satıyorsun çıkıp tek kelime bile etmiyorsun, bilgilendirme yapmıyorsun. neyse zaten sözlük boka sarmıştı yeni yönetim kesinlikle bir kaç ay içinde sözlüğü adam erecektir. boşuna buraya para bayılmadıya. ha burayı alan arkadaş para aklamak niyetinde ise sözlüğün halini düşünemiyorum. yani, sözlük hiç olacak. gerçi şuanda öyle ama daha da beter olacak, beter demişken bu moderasyon arkadaşlar ne yapıyorlar sahi çok merak ediyorum. sözlükte cidden moderatör var mı onu dahi bilmiyorum.. neyse satıştan payıma düşeni almak istiyorum, iban'ı özelden atıyorum zall. sen biliyorsun ne kadar atacağını swh o değil de bir gerçek daha gün yüzüne çıktı. ekşi sözlük harbiden kralmış arkadaş, bir sürü sözlük satıldı el değiştirdi ama ekşi sözlük yerinde cidden kutsal Bilgi kaynağı amk.
yeni site sahibine hayırlı olsun diyorum, umarım verdiği para boşuna gitmez, bana sorsanız verir miydim şahsen gider site açardım buraya o kadar para vermezdim.
bursalı bir firma sahibine satıldığına göre, hökümete eleştiri yapılanlar muhtemelen silinecektir.