bugün

Az denmeyecek kadar tanıdığım Boşnakların, bizim zannettiğimizin aksine ve bizim onlara duyduğumuz sempatiye rağmen bizi sevmemesidir. Nedenini bilen açıklasın. Biz çocukluğumuzdan beri kardeş ülke diye belledik onları.
bunu eurovision yarışmalarında görmekteyiz. o verilen 4 ile 7 puan arasında değişen puanlarda zaten orada yaşayan türklerden gelmektedir.
koltuğa dayanarak ortaya atılan iddiadır. bosna hersek devlet kurumlarında aliya izzet begoviç in resminin yanında fatih sultan mehmed han ın portresi yer almaktadır.
bosna hersekte görev yapan askerlerimiz çarşı pazarda kahramanlar gibidir.
biz farkında olmasakta tüm balkanlar bizi delice sevmektedir.
iftiradır. Eurovision da az puanin cikmasinin sebebi ülkede yasayan sırplardan kaynaklanır.
her şeyden önce eurovision da az puanin cikmasinin sebebi türkiye nin göderdiği yarışmacı kalitesidir.
var mıdır böyle bir durum bilinmez fakat eğer varsa türkler tarafından pek de iplenmeyecek olan durumdur.
o sevmeyenler boşnak değil sırptır.
yanlıştır. türk çoğrafyasında dost aranacaksa öncelikle balkanlara bakmak gerek.
müslüman slavlardır (sırp) boşnaklar. sevmeyeni olabilir.
(bkz: kimse kimseyi sevmek zorunda değil)
insanları katagorize etmek, genellemek, hepsini aynı gözle görmek hoş değil.
genellemedir.

Sahsen ben sevmiyorum ama seveni cok. Benim zerre umurumda degilsiniz. Ortalana bir bosnak ortalama bir turkten daha fazla vergi veriyor bu da bir bilgi aklinizda olsun. Simdi hicbiir turk asil ari kicimi opemez bile.

Gece de ayni bos muhabbet vardi. Bir bitmedinizz.

Kaybolun.
Müslüman olmaları yeterlidir. Biz onları seviyoruz.
güncel Önemli Başlıklar