bugün

bir tane sahip olduğumdandır.

güzelliğini tarif imkansızdır.
güzel kızlardır.

şimdi bir göçmen kızı varmış bin kişi istemiş bir kişi almış oo tesadüfe bak o da göçmenmiş. o yüzden heveslenmeyin lan gidin şansınızı anadolunun bağrından kopmuş kızlarda deneyin.
Olsada sevsek dedirtirler ama nerde boyuna kezban dolu etraf.
2014 dünya kupasında bosna hersek maçlarındaki tribünlerde bolca göreceğimiz kızlardır. şimdiden bosna'ya başarılar. dünya kupasında türkiye'ye kültürel olarak en yakın ülke oldukları ve türkiye de dünya kupasına gidemediği için destekleyeceğimiz ülkedir kendileri.
boşnak böreğini güzel yapabilenlerinin efsanevi bir çekiciliğe sahip olmaya aday olduğunu söyleyebileceğimiz kız topluluğu.
O ses çocuklar programına çıkmış kızlar örnek verilebilir. Karanlıktaki ampul gibi dikkat çekerler.

http://youtu.be/pqZ01qAMn2w
dudove yi güzel yapan kızlardır. olsada yesek.

kızı değil olum tatlıyı, kalbiniz fesat.
diğer herhangi bir yer kızları gibi et ve kemikten oluşurlar. dişi insan diyede tabir edilebilir.
çirkindirler.
katana gibi ve sarışın olmak sadece türkiye gibi ülkelerde güzellik ölçütü olarak sayılabilir zaten.
Cazinli yakından tanıdığım bir sürü boşnak vardır. Benim gördüğüm kadarı, yeşil-mavi gözlü uzun boylu çogunlukla balık etli idi. Derler ya boşnak kızlar güzel olur bunu göremedim ben onlarda çok kaba görünüyorlar, çok iri yapılılar. kişilik olarak neşeli eğlenceyi seven kindar kızlardır güzel olduklarını düşünmüyorum açıkcası insanı bir çift mavi göz güzel yapmaz.
etraf tay gibi Suriyeli hatun doluyken kim uğraşır bunların kalkık kıçları ile.

çoğunluğu ufak dağları ben yaratım havasındadır.
Güzeldir çok güzeldir.
istanbul Gaziosmanpaşa, bayrampaşa, küçükçekmece ve zeytinburnu semtlerinde bolca rastlanır.
bunlara çirkin diyeni allah çarpar.

türk kızları gibi kaprisleri yoktur, güler yüzlüdürler de hem. saygı denilen hadisenin de farkındadırlar.

evlenilecek kızlardır vesselam. boşnak bir kız arkadaşım olsa diye içimden geçirdiğimdir.
çoğunlukla güzel kızlardir. Tabi bana yine aralarından en kötüsü gelir.
(bkz: ben)
yerinde yaptığım gözlemlere dayanarak güzellikleri bir tarafa yaşadığımız çağda eşine kolay kolay rastlanamayacak türde düşünceli ve yardımseverlerdir diyebilirim. *
Akrabalarımı buldum çekilin varoşlar.
(bkz: me)
kız görmemiş yurdum kekolarının iki tel sarı saçtan ötürü güzel yerine koyduğu kız grubu.

öteki dangalak kavruk anadolu gencoları kız görmemiş sırp, makedon görün diyor.

boşnak= müslüman sırp

boşnak=sırp=makedon= güney slavı.

ben bu kızlar arasında pek fark göremedim.
Guney slavidir.

Sirp esittir bosnak musluman demek degildir. Bosnaklar da zaten ozu itibariyle musluman degildir. Bogomildir. Teslis i reddedip eski ahit tanri si seytanin kendisidir deyip ilk anarsist toplumu olusturduklari icin yobaz ortodoks kilisesinin baskisini gormuslerdir. Sonra osman'li gelince musluman takilmislardir.

Sirp hirvat ve bosnak ayni irktir. Fakat tarih boyunca farkli yasamislardir. Bogomil(bosnak)lar asla yuhanna matta ve markos incilini kabul etmemistir sadece luka ve pavlus un mektuplari kutsal kabul edilmistir. Tevrat ve zebur da kabul gormemistir.

Yani bilip bilmeden atmayin. Bosnak kizi dediginiz de ananiza bin basar. Asil ari kan tasir. Slavdir. Dunyada germen ve slav irklari disinda kimse yasamayi hakketmiyor.
Boşnak = müslüman güney slav
Sırp = ortodoks hristiyan güney slav
Hırvat = katolik hristiyan güney slav.
çok asi olurlar, sadıktırlar ama geçinmesi zordur.
güzel oldukları dünyaca tescillenmiş kızlardır.
bana her türlüsü olur açıkçası.
çok ilginçtir ama hepsinde muhakkak bir tane am oluyor efendim.
güncel Önemli Başlıklar