bugün

http://www.isteinsan.com....teinsan_gazete/66781.html

boş durmaktan sıkılan bilim adamları oturmuşlar bu konuda da araştırma yapmışlar ve böyle bir sonuca ulaşmışlar.
buyrun baş parmakla boşluk/space tuşuna basmaya devam edin, görün ebenizin nikahını.
evinde kapı olanlarda ölüyormuş.
birde salon da lamba varsa sıçtınız..
bilim adamlarının yapmış olduğu enteresan araştırma sonucu.

korkuyorum sözlük ama sanırım ben hiç baş barnağımı kullanmıyorum. bunca yıl bunun ayrımını yapamadığım için bu başlığa entry yazıyorum. "lan acaba ben hangi parmağımla boşluk tuşuna basıyorum" dedim.* *
(bkz: aylak bilim insanlari isbasinda)
(bkz: hanım koş bu seferki tespitin amına koymuş)
bilim adamları tamamen ne dediğini bilmez dengesiz kişilerdir. bunu hakaret olarak algılamayın ama söylediğim tamamen gerçektir.küçük örneklerle açıklayabilirim;
+bundan 2 yıl önce turşunun faydaları anlatmakla bitmezken,şimdi ki zamanımızda turşu mide kanserine yol açan, büyük risk oluşturan etkenlerden bir tanesidir. bunu bilim adamları ortaya koymuştur.
+tasarruf ampulleri araştırmalara göre normal ampullerin yarısından az elektrik harcayarak bütçeye yardımı çok büyüktür. fakat zamanımızda gene tasarruf ampullerinin insanı kanser yaptığını açıkladılar içerdiği kanserojen madde yüzünden.
daha bunun gibi bir çok şey sıralayabiliriz. bilim adamları bunu araştırırken 7 den 70 e araştırmıyor mu ? eee bu şeyler sonradan mutasyona uğrayıp ya da evrim geçirip zararlı hale gelmiyorsa bilim adamları götünden element mi uyduruyor ? iki side değil. bilim adamları bilimi kullanmıyorlar piyasanın şartlarını kullanıyorlar.
örneğin altın çilek daha kimse adını bilmezken bilim adamları faydalarını anlatmakla bitiremiyorlardı sonucunda ne oldu satış patlaması.
bunun gibi daha bir çok örnek var bilim adamları artık bilim adamı değil piyasa adamları oldu. * * *
güncel Önemli Başlıklar