bugün

Hiç evlenmediğim için boşanmadım da, ama cinsiyet farketmeksizin karşı tarafa küfür etkisi yapacağı kesin.
Aşağılık bir davranış. Bir erkek ne kadar hatalı bir ilişki yürütmüş olursa olsun böyle davranılmayı hak etmez.
Nafakanın ne kadar saçma bir uygulama olduğunun kanıtıdır. Günümüzde her insan başının çaresine bakabilir, çocuk olsa dahi tüm sorumluluğu babaya yüklemek saçmadır. Zaten bir anne çocuğuna bakabilecek maddi imkana sahip değilse velayet babaya verilmeli. Kadın ve erkek eşit şartlarda değerlendirilmeli, kadını korumaya çalışırken erkeğe haksızlık yapmak, adalet değildir.
Ortada kadına fiziksel ya da psikolojik bir şiddet yahut buna benzer bir şey yoksa, boşanma sebebi geçimsizlik veya maddi sıkıntılar gibi şeylerse burada kadının yaptığı alenen aşağılamadır. Nispet yapmaktır. Mahkeme, bu durumu da göz önünde bulundurmalıdır. Erkeğin nafaka ödemesi hükmünü vermemelidir.
Ayrıca evliyken de o kişi ile bir yakınlaşma, aldatma olduğunun kanıtıdır bu.
Amma ağladınız . Evliyken rahat durun , boşanmak zorunda kalmayın. Çok istisnalar hariç hicbir kadin yuvasını yıkmak, çocuklarını babasız büyütmek istemez. Boşanınca da cocuk anne de kalır çünkü çocuğa en iyi anne bakar. O yüzden nafaka şarttır. Başlığa dönersek kadin ya da erkek farketmez terbiyesizce bir bir harekettir.

Edit:bu nedir ya , sonunu okumadan eksiyi basmışsınız. Neyse canınız sağolsun . Siz evlenmeyin arkadaşlar.
Ahlaksiz maskaradir, psikolojik şiddeti amaçlar.

Bazısı da sırf kiskandiracam diye kendini saçma sapan heriflere paspas yapar .
Tokmakçı, boşanan adamdan helallik isteyebilir
"Allah razı olsun abi
Besledin büyüttün karın şimdi bizi besliyor
Üstüne vereceğin parayla biz gül gibi geçiniriz
Hakkını helal et"
- helal olsun yiğidim
Hepimiz feministiz hülooğğğğ
Olmayan şeyler değil.
Daha geçen gün yakın çevreden başlıkta sözü edilen olaydan duydum.

Ben aldatılmış sayarım kendimi.
Sikerim belasını.