bugün

günün favori konusu. bu nedir böyle arkadaş. bu ülke nereye geldi böyle. bu kadınlar ne ara bu kadar gaddar oldular. eşitlik ayağına bizi s.kiyorlar haberimiz yok. şu nafaka kanunu da bir an önce düzeltilsin. böyle kanun mu olur. toplum düzenini bozmaya yönelik, erkekleri evlilikten soğutmak adına yapılmadıysa bu kanun başka bir şey bilmiyorum.

görsel
onların eşitliği beyanları sadece yalanlardır.
başıboş dolaşmak isteyen pis zavallılardır.
12 adalarla beraber eflak ve boğdan ın da kendine bağlanmasını isteyen kadın, yazısı.

Sorunlu.
erdel ve lehistan bölgelerinin vergilerini bağlatmayı unutmuş.

bir tarafta enerji yükleyeceğim diye zikip üstüne para alanlar, diğer tarafta sadece 6 ay zikti diye haraca bağlananlar...
Alenen sömüren kadındır. Burada gabin var. Kadın resmen erkeğin ırzına geçmiş. Şimdi bunu gördükten sonra evleneni sevsinler.
Bravo yine evlilikten soğuttunuz!
iyi Adamın daşağının yarısınıda isteseymiş teallam.
Kadınların büyük çoğunluğu böyle. Çocuk varsa nafaka olur, kirasını karşılarsın eyvallah. Ama ortada hiçbir şey yokken böyle hesaplar yapan kadınlar gizli orospudur net. Eskort tutsan daha karlısın, bir amcık kendilerinde var sanıyorlar.
iki böbrek de adama fazla, onu da al bacım. Hakkını bırakma.
Bir arkadaşım eşinden ayrıldı.
Çocuk Ayrıldığı karısına ev aldı, bindiği arabayı onda bıraktı.
birlikte oturdukları evin eşyalarını da iyi niyetinden kıza sen alırsın demiş.
Kız eve girip, balkondaki 10 liralık lambaya kadar sökmüş, bir de sembolik olarak çocuğun donlarının yarısını da alıp evde iğne bırakmamış.

Yani ben, benim olmayan iğneye tenezzül etmem. bazı kadınların bu donuna kadar soyma hırsı beni aşırı şaşırtıyor. Azıcık gurur...
avucunu yalayacak kadındır.

(#41268757) feminikler şaşırtmadı. ağlayın feminikler.
nefret temelli kadındır.
aldığı dona bakıp "bak ben adamı böyle yaparım işte" diye gurura kapılacaktır. boşanma nedenine göre hak verilebilir ama eğer amaç sadece can yakmaksa don talibi kadını basit bir kadın olarak tanımlarım.
güncel Önemli Başlıklar