bugün

ilişkide karşındakini gerçekten sevip sevmediğini anlamanın en kestirme yoludur. boşaldıktan sonra bir kaçma hissi ya da post- 31 etkisi var ise karşındaki senin için bir hiçtir. kaçmalısın....
sadece boşalma işlevini gerçekleştirmek için girilen bir ilişkiyse normaldir. sorun bu kişiye sevgili denilmesi bu nasıl bir sevgilidir ki sevilmez, sevilmiyorsa neden sevgili denmiştir.
(bkz: fak badiyle sevgili kavramını karıştırmak)
bu okadar pis bir duygudurki bazıları elini keser.
- aşkım hani bana araba alcaktın.
+ o boşalmadan önceydi. siktir git laaaannn!
- o gün beni çok kırdın faruk, artık seni affetmem mümkün değil.

+ bana da hak ver leyla, o an boşalmıştım, sağlıklı düşünemiyordum.
boşaldıktan sonra nefret edilen sevgili olmaktan daha az mide bulandırıcıdır. zira bir kadın için ancak bir kabus hali olsa gerek. eğer bir tür pollyannacılık girişimi işe yarayacaksa işin özü böyledir.
(bkz: çekilebilirsin defol)
tankeri boşaltmak için kullanılan bir depodur sevgili. başka bir açıklaması yoktur. fenadır bu eylem, korkunçtur. karşıdaki insanın yerinde kimse olmak istemez.
genelde bayanların kendinden, sevgilisinden ve yapılan işten dolayı pişmanlık yaşaması sonucu olur.
ve genelde kızlar siz boşaldıktan sonra zevke gelirler ve vahşileşirler. işlerin ters gittiği andır. şansınızı kaybettiniz.

edit: arkadaşlar yaşamadan kesin tespit sıçmayın şuraya. biz nefret ediliyor dediysek ediliyor. sevmekle sevmemekle alakası yok gayet de aşıktım.**
(bkz: post ejaculation syndrome)
eğer aşık olunmayan bir kadın ya da erkek ile yapılıyorsa muhtemeldir. zira aşık olduğu kadınla sevişipte, sonrasında ondan nefret eden bir kişi bile ne duydum ne de gördüm.
(bkz: işini bitirdi kıçını döndü yattı ayı)
-aşkım benimle evleneceksin dimi?
+ben bakire bi kızla evlenecem.
-senden nefret ediyorum.
+kaşar. heheehe
sevgili değildir. cinsel arzuları tatmin eden partnerdir.